Skocz do zawartości
Forum

prezent dla żony


Rekomendowane odpowiedzi

Ależ fajnie ma Twoja żona! ;) Jasne, jeśli chcesz masaż to może coś z pompą i masaż bambusowymi kijkami? a co do zabiegów to może zrób lepiej tak...widziałam gdzieś ostatnio chyba na fb, że jakaś łódzka klinika ma pudełka prezentowe. Wybierasz sobie tam pakiet zabiegów, piszesz dedykacje i dajesz osobie i ta sobie wybiera na co chce iść. o coś takiego Ci chodziło?

Odnośnik do komentarza

mariusz87
O, przepraszam. Nie zauważyłem komentarza wyżej :)

Dziękuję w ogóle za odpowiedź. Myślisz, że coś takiego mogłoby jej się spodobać? znaczy wiem, że jej nie znasz, ale chodzi bardziej o punkt widzenia kobiety? A pudełka faktycznie wyglądają ładnie :)

Myślę,że tak! szkoda ze ja nie mam kogos takiego kto zrobilby dla mnie cos takiego, ale fajnie ze faceci jak Ty nie są jeszcze gatunkiem na wymaricu ;)

Odnośnik do komentarza

Bransoletki damskie potrafią podkreślić charakter stylizacji i sprawić, że będzie ona dopracowana w każdym detalu. Nic dziwnego, że kochamy ten rodzaj biżuterii i tak często włączamy ją do swoich zestawów – zarówno codziennych i sportowych, jak i wieczorowych - https://www.ceneo.pl/Bransoletki Czasem jedna ozdoba nam nie wystarcza i decydujemy się na kilka bransoletek na ręce lub noszenie ich na obu nadgarstkach. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...