Skocz do zawartości
Forum

Jak przekonać rodziców do niekupowania leków u szarlatanów?


Gość maksiu22

Rekomendowane odpowiedzi

Gość maksiu22

W jaki sposób przekonać rodziców żeby nie kupowali produktu Lavyl Auricum, czyli jakiegoś szajsu rozprowadzanego za pomocą MLM, który rzekomo leczy większość chorób? Nie mogę przebić się przez argumenty z wiary, a dla mnie to tylko wyrzucenie pieniędzy w błoto. Te wszystkie środki pozamedyczne nawet jak nie zaszkodzą, to tylko zdrenują kieszeń. Potem nie będzie pieniędzy na rachunki, ale mama mówi, że na zdrowiu nie wolno oszczędzać. Najpierw był jakiś sok mona vie, a teraz to i niczego się nie nauczyli...

Odnośnik do komentarza

Z tym, ze na zdrowiu nie wolno oszczędzać, to maja rację, ale nie musi to oznaczać od razu zakupu kolejnego "cudownego" specyfiku. Powiedz mamie, że zdrowe odżywianie to podstawa, więc zamiast wydawać pieniądze na kolejny suplement, niech zadba o urozmaiconę i wartościową dietę :) Nie znam osobiście tego produktu, ale może warto,żeby przed zakupem mama porozmawiała z lekarzem albo nawet farmaceutą o skuteczności takiego produktu?

Pozdrawiam i życzę powodzenia w rozmowie z rodzicami!

Odnośnik do komentarza
Gość doświadczenie mówi

Podejrzewam że zachowanie rodziców jest czymś spowodowane, negowaniem ich zachowania nic nie zdziałasz, mam lepszą propozycję załącz rodzicom wykład Jerzego Zięby na you tube, to są prelekcje zawierające mądre rady dla ludzi dbających o zdrowie. Jeśli to do Nich przemówi kupią witaminy i tyle.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...