Skocz do zawartości
Forum

clotrimazolum a prezerwatywa


Rekomendowane odpowiedzi

10.02 ginekolog przepisał mi globulki clotrimazolum (infekcja prawdopodobnie po antybiotyku)Czekałam wtedy na okres, ginekolog powiedział że okres powinien niedługo się pojawić. Wieczorem zaaplikowałam globulkę. 11.02 dostałam okres więc nie używałam już więcej globulek. 13.02 i 15.02 podczas okresu doszło do stosunku z prezerwatywą - nie pękła, nie zsunęła się, wytrysk poza pochwą w prezerwatywie. moje cykle są długie ok. 35 dni lub więcej. Jednak po fakcie przeczytałam w ulotce clotrmazolum że lek może uszkadzać prezerwatywę!!! nalezy stosować inną metodę antykoncepcji podczas leczenia oraz 5 dni po. Dziś zrobiłam test - negatywny, ale wiem że jest zbyt wcześnie. Czy w prezerwatywie mogły być uszkodzenia których nie zauważyliśmy? Chłopak sprawdzał prezerwatywę napełniając ją wodą i nic nie przeciekało... boję się, że przez moje niedopatrzenie i globulkę mogło coś się stać. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Clotrimazolum pewnie już całę zdążyło się wydalić razem z okresem wiec nie działało na gumke. Podjerzewam że to ostrzeżenie dotyczy przypadku kiedy jest stosowane normlanie, regularnie i kobieta nie ma wtedy okresu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...