Skocz do zawartości
Forum

Pragnę mieć dziecko


Gość Chcebycmama666

Rekomendowane odpowiedzi

Gość margolcia_63

Cały wątek trąci prowokacją..... dziewczę ma 17,5 roku od roku jest z chłopakiem, czyli od 16,5 roku jest z chłopakiem a rodzice daleko - to nie jest standard!
Dziewczę, wie, że musi zajść w ciąże ale nie wie jakie są po temu powody medyczne!
Dziewczę nie jest gotowe by zalegalizować związek ale jest gotowe mieć dziecko!
Dziewczę nie wie jakie jest rzeczywiste stanowisko chłopaka, nawet jakie jest deklaratywne - życie to zweryfikuje!
Dziewczę nie wie z czego będzie żyło i kto się dzieckiem zajmie jak będzie taka potrzeba - przyjaciółka- bez jaj! Ojciec dziecka- jak nawet nie wiadomo, czy on chce, czy tylko może zrobić?! Rodzice, raczej matka co jest daleko?! Do tego ma tych braci co się autorka zajmowała! (sic!)
Dla mnie jako rzadko to temat dla psychologa? Co te biedne dziecko ma załatwić, jaką potrzebę zaspokoić?
No i dziewczę musi wiedzieć, że dziecko na ogół będzie miało inne zdanie niż ona, i to feler co z tym zrobić?! Jeszcze trzeba to wiedzieć!!! Kiedy trzeba coś robić, a kiedy nie.
W każdym bądź razie kompletnie dziewczę niepozbierane, na pewno nie materiał na matkę, póki co. PIS da. Uhu.....

Odnośnik do komentarza
Gość Chcebycmama666

~margolcia_63

W każdym bądź razie kompletnie dziewczę niepozbierane, na pewno nie materiał na matkę, póki co. PIS da. Uhu.....

Kobieto naucz się czytać! Ja nic nie pisałam takiego co za bzdury wymyślasz! Inna kobieta pisała o rodzicach i przyjaciółce nie ja.
Pisałam wyraźnie że mieszkam z rodzicami, więc jak mogą być daleko skoro z nimi mieszkam? O przyjaciółce również nic nie pisałam bo to ja chcę być matką i chce wychowywać swojr dziecko a nie moja przyjaciółka. Naucz się najpierw czytać a potem mnie obrażaj.. Co do ślubu piszę Ci już drugi raz że nie pisałam nic o tym że nie chcę ślubu! Gdy oboje z partnerem będziemy chcieli to weźmiemy ślub! Nie ty jesteś od tego by oceniać czy jestem gotowa by być matką czy też nie.. A i tak dla przypomnienia pisałam że mam jasną sytuację finansową i mam za co utrzymać dziecko wystarczyło umieć czytać

Odnośnik do komentarza
Gość Chcebycmama666

~23467
Chcę być mamą,jeśli zakładasz temat na forum to powinnaś spodziewać się bardzo różnych opinii na zadane przez Ciebie końcowe pytanie —" co mam robić"

Jednoznacznie widać że nie potrafisz przyjmować jakiejkolwiek krytyki tudzież wskazówek które Ci nie pasują.

Co to za przypadłość która umożliwia teraz zajście w ciąże a za 2,3 lata możliwe że juz nie bedzie Ci to dane?
To pytanie juz ktoś zadał ale nie odpowiedziałaś na nie.Mam nadzieję że tym razem nie zignorujesz a jest to kluczowe pytanie w tym temacie.


Przyjmuję całkowicie każda krytykę, w końcu po to założyłam wątek by poznać każda opinię..
Nie zignorowalam poprzedniego pytania poprostu musiałam je przeoczyć.. Choruję endometrioze u mnie to już niestety rodzinne..

Odnośnik do komentarza
Gość Chcebycmama666

Acz kolwiek nie miałam jeszcze wszystkich badań i nie jest to na 100% pewna diagnoza. Ale skoro lekarzem tak mówią i mam wszystkie objawy w dodatku moje kuzynki i ciotki też chorują na to to zakładam że diagnoza okaże się prawdziwa.

Odnośnik do komentarza
Gość Chcebycmama666

Bajkik
Witaj chcebyćmama666. Oberwało Ci się za Dratwę, ale nie przejmuj się? Rozmawiałaś jeszcze z chłopakiem? Do wizyty jeszcze tydzień, więc pewnie się denerwujesz. Trzymaj się cieplutko i powodzenia:-)

Witaj. Nie mam zamiaru się tym przejmować :) faktycznie strasznie się denerwuję. Ostatnio mojemu koledze urodziła się córeczka pokazywałam zdjęcia narzeczonemu i nim się ugryzłam w język zapytałam się go czy zrobimy sobie dziecko, ale tak bardziej w żartach to powiedziałam a on pocałował mnie w czoło i powiedział jak skończysz szkołę.... Rozumiem go i uważam że ma bardzo odpowiedzialne podejście. Jeśli zdrowie mi pozwoli zaczekam aż skończę szkole, ale jeśli nie to nie będę czekać :)

Odnośnik do komentarza
Gość margolcia_63

Medycyna na takie pytania nie odpowie, czy kobieta będzie miała dziecko bo zdrowe nie mają, bywa, że chore mają.
Cały wątek bez sensu bo sprowadza się do tematu, czy chłopak będzie chciał, a na to pytanie może odpowiedzieć sam zainteresowany. A co z tego wyniknie -
po rocznym weekendowym pomieszkiwaniu u 23-letniego chłopaka ze stałą pracą? A jest w ogóle coś takiego?
No nic, jak własna kasa jest, to ciąży mnogiej życzę.

Odnośnik do komentarza

Chce być mamą myślę że nie powinnaś panikować bo nawet jeśli diagnoza potwierdzi się to lekarz zaproponuje leczenie.Endometrioza to nie wyrok tym bardziej wczesnie wykryta.
Zatem bądź dobrej myśli.
Myślę ze chłopak podjął dobra decyzję.Rok to rzeczywiście zbyt mało żeby kogoś poznac na tyle żeby robic plany na całe życie.Nawet jeśli Ty jesteś gotowa na rodzicielstwo, to nie znaczy że on też jest gotów zostac ojcem i głową rodziny.

Taka uwaga.Jesli nie masz 18 lat to co najwyzej możesz wejśc do gabinetu lekarskiego z mamą lub z opiekunem prawnym a nie z partnerem.Chyba że lekarz złamie przepisy ..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...