Skocz do zawartości
Forum

Seks bez zabezpieczenia a ciąża


Gość Afrodyzja

Rekomendowane odpowiedzi

Gość michał 20

powiem tak wiem durzo otym i o sexie bo robiłem wszysko co morzliwe na temat sexu odpowieci jest taka albo twuj chłopak sie w ciebie troche spuścił lub za szybko to robicie jak bez gumki tesz czasem sie piepsze bez gumki z mojom kobietom i cos tokiego sie stało i puzniej wynikło rze to tylko stres jak sie piepszyci bez zabiespieczenia to powoli

Odnośnik do komentarza
Gość Mala__MI

Michał jeśli masz takie podglądy to ty nic nie wiesz o seksie, ani o języku polskim.
Do autora postu każdy stosunek bez zabezpieczenia niesie za sobą ryzyko ciąży. Nawet jeśli wytrysk jest na zewnątrz to zawsze zostaje preejakulat.

Odnośnik do komentarza
Gość Artur202020

Witam,
Odbyłem z moja dziewczyna stosunek płciowy, ona bierze tabletki hormonalne, i dowiedziałem się, że przed stosunkiem ona zwymiotowała jakieś dwie godziny po zażyciu tabletki, Kochaliśmy sie bez zabezpieczenia ale ja w niej nie skończyłem czy jest doże prawdopodobieństwo ze zaszła w ciąże?

Odnośnik do komentarza
Gość Kasiunia1993

Witam
Mam pytanie spóźnia mi się miesiączka już 4 dni .
2 dni przed miesiączką kochałam się z chłopakiem czy są to dni płodne czy nie płodne ?
Boję się , że może to być ciąża , mam lekkie opławy śluz
Ale miałam też torbiela na jajnikach i nie wiem czy to może być ciąża ?
Gruczoły mam twarde lecz nie mam żadnych objawów
Brzuch mnie strasznie boli tak jakby miała już przyjść ta miesiączka .
I strasznie jajnikami mi szkubie, co to może być ?
Tylko jesteśmy pewni z chłopakiem że nic tam nie wleciało nic nie czułam by nasienie wleciało .

Odnośnik do komentarza
Gość Rudzik84

sądzę, że najwczeniej dopiero po około miesiacu można coś tam czuć. Bo od zapłodnienia do zagnieżdżenia też miaj określony czas, potem rozwój zarodka, który na początku jest zlepkiem komórek też trwa... tak od razu nie da się wyczuć ciąży

Odnośnik do komentarza

Objawy ciąży to są na prawdę subiektywne odczucia. Dla mnie jedyną podstawą do podejrzenia, że jestem w ciąży było opóźnienie miesiączki (choć mi się to często zdarzało), ból podbrzusza jak na okres a w ogóle go nie było no i powiększone piersi, a wręcz nabrzmiałe. A mdłość i tak dalej to nic.

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza
Gość braknicku

A ja jestem w 14 dniu cyklu. Szostego, siodmego i osmego dnia wspolzylam z mezem bez zabezpieczenia. Mam mdlosci, bola mnie piersi i brzuch. Ogolnie jestem niespokojna. Nie wiem, czy to oznacza ciaze, czy po prostu stres wywoluje takie reakcje. Test zrobilam dzisiaj, ale to za wczesnie i wyszedl negatywny. Zobaczymy za tydzien

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...