Skocz do zawartości
Forum

Seks bez zabezpieczenia a ciąża


Gość Afrodyzja

Rekomendowane odpowiedzi

Gość braknicku

Hmm w sumie wydaje mi sie, ze jak testy wyszly negatywnie to w ciazy byc nie powinnas. Poczekaj jeszcze pare dni, powtorz test, a jak nie przyjdzie to zapisz sie do lekarza albo zrob test z krwi.
Ja test zrobie w sobote, maz chce tez patrzec na wynik hehe

Odnośnik do komentarza

Jesli sie okaze ze jestem w ciazy to moj chlopak powiedzial ze jak nie usune ciazy to mam do niego nie pisac I nie dzwonic prosze pomuzcie mi co mam robic; ( myslalm ze sie ucieszy jak bym byla a tu takie cos mi powiedzial ;/ nie spodziewalam sie...; ( ja sobie sama z dzieckiem nie wiem jak poradze jeszcze za granica bez pracy...

Odnośnik do komentarza

o matko co za sukinsyn .... sorry ale to straszne, jak on mógł tak powiedzieć, przecież dziecka nie zrobia sama sobie, on brał w tym czynny udział.
Moim zdaniem nie powinnaś tego robić. Dasz radę, kobiety są silne. możesz liczyć na pomoc rodziny? Jeśli tak to tym bardziej dasz radę :) Nie poddawaj się

Odnośnik do komentarza
Gość braknicku

p23, Przykro, ze tak powiedzial, ale moze po prostu panikuje ? A rodzicom powiedz smialo, masz 22 lata, na pewno jestes juz samodzielna- poradzisz sobie!! W jakim kraju mieszkasz ? Jak w De to bd mogla byc moze nawet na odleglosc pomoc. Trzymam kciuki zeby sie ulozylo!!

Odnośnik do komentarza

Spokojnie dasz radę. W Anglii są duże zasiłki a i alimenty są znacznie wyższe niż w Polsce. tak więc spokojnie dasz radę. Nie panikuj, ustal plan działania, pomyśl racjonalnie o tym gdzie możesz starać się o pomoc, poczytaj o tym.
Chłopakiem się nie przejmuj bo nie ma kim, ktoś kto tak się zachowuje nie zasługuje na to by po nim płakać. Kopnij go w dupę...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...