Skocz do zawartości
Forum

Prosze o pomoc:((( Kobieta problem z orgazmem.


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem 40letnia kobietą,moj problem polega na tym iz podczas zwyklego stosunku noe jestem w stanie osiagnac orgazmu jesli nie uzyje wlasnych palcow.zaczyna byc to niekomfortowe.Mialam tak zawsze,orgazm jedynie osiagam podczas stosunku ale gdy sie masturbuje.Ostatnio moj partner probowal mnie zaspokoic uzywajac palcow oraz ust i mimo iz trwalo to z dobrą godzine to nie bylam w stanie osiagnac szczytowania bez kolejnej osobistej ingerencji.Bardzo prosze o rade,z racji iz mieszkamy poza granicami Pl to kontakt z lekarzem polskim jest utrudniony-niestety tylko polskim specjalistą ufamy.
Prosimy o jaką kolwiek wskazowke,porade jak zacząc zyc normalnie w sferze intymnej.
Dziekuje z gory za odpowiedz
Z wyrazami szacunku
Eva:(

Odnośnik do komentarza

Masturbacją wyrobiłaś nawyk silnego tarcia, którego nie może dostarczyć miększy i śliski penis.
Rada: kup dildo wielkości penisa twojego mężczyzny, lubrykant KY i samodzielnie delikatnie didem doprowadzaj się do orgazmu. Po jakimś czasie wyrobisz w mózgu nawyk osiągania orgazmy delikatniejszym tarciem, czyli penisem kochanka.
Poza tym seks to nie tylko kopulacja, więcej wyguglaj w necie pod hasłem "Fizjologia i filozofia seksu" oraz "Cztery warunki determinujące zdrowie" Powodzenia.

Odnośnik do komentarza

ważny dodatek:
wild_wind (07-08-2005 11:55:00) Odpowiedz cytując
Jeśli jest pozbawiony miłości,jest całkowicie nieseksualny, bo staje się wówczas np. ucieczką od samotności, zadośćuczynieniem, niby gwarancją wierności, głodem pożądania, który chcemy za wszelka cenę zaspokoić, potwierdzeniem własnej seksualnośći , dowartościowaniem się, wyładowaniem złości, zemstą, sposobem na nudę, służy dominacji i kontroli, wynikiem społecznej presji, sposobem na depresję, buntem, wypływa często z poczucia winy.... taki seks sprawia ból , upokarza, rozczarowuje.
Jeśli te nieseksualne potrzeby zostawimy przed drzwiami sypialni , wtedy seks ma szansę stać się czymś pięknym, prawdziwym, pełnym rozkoszy i przyjemności. Stanie się sposobem wyrażania miłości, radości , zachwytu . Znikną niepokoje a seks będzie czymś dobrym, pożytecznym, pięknym, potrzebnym i oczywistym.
Bo najpiękniejszy seks to ten bardzo ale to bardzo seksulany.:))

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...