Skocz do zawartości
Forum

ciągły bul brzucha po prawej stronie


Gość pawelstos

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pawelstos

Witam Panie doktorze, mam takie pytanie, chce by Pan znał historię mojej choroby, to może będzie Panu łatwiej ją zdiagnozować,Od dziecka mam problemy z żołądkiem żyje od dziecka z jedną nerką mam tylko lewą nerkę gdzie wykryto mi od niedawna mam ja po lewej stronie po prawej jej nie mam, a wykryto mi bo coś mi zaczęło dokuczać po prawej stronie żołądka i dzięki temu mi wykryto brak jednej nerki, ale zapytanie jest takie, coś mi się dzieje od długiego czasu z żołądkiem że po prawej stronie żołądka mam jakieś mrowienia mój nefrolog wykrył że mam LAMBLIOZIE , dał mi leki i wziąłem je do końca niby przez jakiś czas nic nie było mi z żołądkiem, ale od 3 miesięcy znowu mam te mrowienia po prawej stronie i czasem w śnie mi drętwieje ręka ale jak ja rozluźnię jest okey, ale ciągle mi dokucza ta prawa strona czy się napiję alkoholu czy coli, ale gdy nawet tego nie piję również mam te dolegliwości, ludzie się zemnie śmieją i mówią że mam Hipochondria i to się leczy, też tak myślałem ale jednak cały czas to mam, miałem robioną Gastroskopie i nic mi nie wykryto, i naprawdę myślałem że sobie takie coś wroiłem po prostu w głowie ale ciągle mi to przeszkadza, i chciałbym by Pan mi pomógł to rozwikłać, bo puki co lekarze nie wiedzą również co mi dolega, boję się czy czasem nie są to początki raka żołądka, że nic nie wykrywają mi badania a jednak coś mi dokucza.Proszę o pomoc bo już nie wiem gdzie mam sie z tym udać, dziękuję za radę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...