Skocz do zawartości
Forum

Czy to ciąża?


Gość bbbbaaassaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bbbbaaassaaa

Witam nazywam sie Natalia i mam 19 lat. Mam pewnien problem otóż to 4 grudnia mialam okres gdzie jak mialam dni plodne kochalam sie z chlopakiem i moglo by dojsc do zaplodnienia i pojechalam po tabletke "dzień po" gdzie 21 grudnia znowu dostałam okres. I nagle okres dostalam 7 stycznia skonczyl sie 11 stycznia i 12 odbyl sie stosunek i bylo krwawienie, poszla do ginekologa i powiedziala ze to przez tabletke "dzien po" i powiedziala ze mam nadrzerke i jakis torbiel i to nie jest nic powaznego bo to jest bardzo malutkie, i powiedziala mi ze mam przyjsc po okresie. Z dwa tygodnie temu i wcześniej tez kochaliśmy się bez prezerwatyw i było do środka. Tylko, ze bolą mnie piersi i sutki, plecy i mam apetyt i BRĄZOWY ŚLUZ który leci od wczoraj od godziny 15. Czy to ciąża czy co? a gdzies 6 dni po stosunku zrobilam ten i wyszedl ujemny

Odnośnik do komentarza

Tabletki po tak jak pisze Mlenywec potrafią rozregulować organizm. Być może to jest efekt zażycia tej tabletki. Troszkę nie rozumiem Twojego podejścia, bo jeśli obawiasz się ciąży to po co uprawiasz seks bez zabezpieczenia?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...