Skocz do zawartości
Forum

Nękanie ze strony chłopaka


Gość aguuuu

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, nazywam się Agnieszka,mam 15 lat i mam złą sytuację rodzinną. Wyprowadziła się mama, które nie była nigdy 'aniołkiem' stale krzywdziła mojego tate, obelgami biła go i zawsze używała przemocy. Oczerniała go. Po 20 latach tato postanowił coś z tym zrobić. Wyprowadziła się. Ja go do tego skłoniłam, ponieważ nie radziłam sobie z tym. Teraz tego żałuje, ale nie dlatego teraz do was pisze. Rok temu poznałam chłopaka, było mi z nim dobrze. Po pewnym czasie zaczął zabraniać mi wszystkiego ( spotkań z koleżankami, kolegami) Potem zaczęło się kontrolowanie ( mojej komórki, komputera) hakował mi także Gadu gadu czy portale takie jak nasza-klasa. Potem zaczęłam się sprzeciwiać...Nie chciałam żeby tak robił, po pewnym czasie zagroziłam, że z nim zerwę. Uspokoił się na jakiś czas. Teraz zaczął od nowa, strasznie mnie denerwować, wmawiać mi różne rzeczy, wymuszać na mnie. Zerwałam z nim. Zaczął mnie bić, grozić, wyzywać i zmniejszał mi tym samo ocenę. Teraz nie daje mi spokoju, a ja odchodzę od zmysłów. Zepsułam przez nerwy kilka telefonów i komputer. Nie wytrzymuję tego,a w rodzicach nie mam oparcia. Mój ojciec jest obojętny, ale wie co się dzieje, mamie nie będę o tym mówiła, ponieważ ona go bardzo lubi. Proszę mi coś doradzić, błagam, bo nie wytrzymam.... Kiedyś próbowałam popełnić samobójstwo, miałam depresje. Pozdrawiam, Agnieszka

Odnośnik do komentarza

Musisz o tym powiedzieć mamie i tacie Chłopak Cię nęka i grozi a to jest karalne. Być może będziesz musiała złożyć zawiadomienie na policję. Niech ten chłopak nie myśli, że jest bezkarny. Nie ma żadnego prawa zakłócać Twojego spokoju. Natomiast, abyś poradziła sobie z tym, co dzieje się w Twojej głowie powinnaś udać się do psychologa.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...