Skocz do zawartości
Forum

Jak zmienić swoje życie ?Czuję że straciłem wszytsko.


Gość Podgrzybek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DarkRivers

Nie śmiałem się wczoraj z Ciebie. Ja po prostu wiem z własnego doświadczenia, że takie pocieszanie przez internet, nie daje żadnego ukojenia. Potrzebujesz po prostu czasu aby wylizać się ze swoich ran, a ludzie których tak naprawdę nie obchodzisz, nie są w stanie w żadnym stopniu Tobie pomóc. Zaprzyjaźnij się z kimś z Twojego otoczenia, wygadaj się i poznaj smak prawdziwego zrozumienia.
Powodzenia.

Odnośnik do komentarza

Podgrzybku:)
kiedy przeczytałam Twój 1 wpis to było mi bardzo przykro. Rozumiem Cie. Ale po przeczytaniu następnych to myślę trzymaj się od niej z daleka.
Nie musisz się zmieniać żebyś był fajny.
Ona ma inny styl życia i na dłuższa metę by to Cie męczyło.
Ciekawe swoja drogą czemu to jej mama myślała ze to Ty jesteś dla niej nieodpowiedni. Czyżby dobrze się maskowała z imprezami?
Ta pustka to normalne, zawsze tak jest. tym bardziej ze była to Twoja pierwsza miłość.
Najdłuższa żmija mija, to uczucie beznadziei tez minie, zobaczysz. Pewnie ze będziesz jeszcze o niej myślał, ale z czasem coraz rzadziej.
Samo to ze tak się zakochałeś szczerze, świadczy ze nie jesteś mało wartościowy.

Co do powrotu No nie wiem może źle mowie, może mógłbyś dać szanse wam? tylko mysle ze bardziej na Twoich warunkach, bo spokojny chłopak z Ciebie.Ale nie wiem czy nie byłoby to tylko niepotrzebne rozdrapywanie ran.
Trzymaj się, pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Gość Podgrzybek

Nie ja nie chcę do niej wracać ona mnie nie traktowała poważnie tylko jako opcje do pocieszenia i do wytarcia swoich łez ja nic nie dostawałem w zamian nic .. przynosiłem jej róże bez okazji zabierałem na kawę na spacery ale nie dla niej ważniejszy był alkohol , papierosy i imprezy a ja byłem na boku jak sobie nagle o mnie przypomniała to był cud....

Odnośnik do komentarza

~Podgrzybek
Zdecydowałem że już nie szukam miłości przez internet bo to nie ma najmniejszego sensu . Mam problem ze sobą ale może w realnym świecie spotkam jakąś normalną dziewczynę

Podgrzybku !

Z wielkim zainteresowaniem czytałem założony przez Ciebie wątek i zastanawiałem się, jak Ci pomóc i co Ci doradzić. Widzę, że w ogóle nie ma takiej potrzeby. Świetnie poradziłeś sobie sam. Z całego serca Ci życzę, abyś poznał jakąś fajną dziewczynę, która doceni takiego faceta jak Ty. Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Gość Podgrzybek

pa_szczak
OJ tam !

Nie marudź. Źle trafiłeś i jesteś nastawiony pesymistycznie . Bądź spokojny - będzie. Jest wiele bardzo fajnych i porządnych dziewczyn . Całe szczęście zresztą :D

Dzięki :) Może znajdę ale już nie przez internet szkoda mi czasu siedzenie na jakimś portalu randkowym i szukanie na siłę miłości. To do niczego nie prowadzi. No chyba tylko do tego że nie śpię po nocach bo i tak do niczego nie dojdzie albo piszą piszą i potem cały dzień cisza albo gorzej są niezrównoważone psychicznie (autentycznie ! ) jedna dziewczyna chyba miała nerwice bo się zaczęła na mnie wyżywać. Chciałbym poznać ale juz realnie a teraz co ? Teraz chyba czas uporządkować swoje życie. Od początku . Na nowo.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...