Skocz do zawartości
Forum

Bol glowy


Gość Magda212

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem kobieta i mam prawie 21 lat. Od paru lat towarzysza mi bóle glowy. od poniedzialku do piatku mieszakam w internacie i to wlasnie codziennie w tych dniach w godzinach popludniowych boli najbardziej mnie glowa.. Gdy przebywam w domu lub gdzie indziej bol nie wystepuje lub bardzo sporadycznie.. leczylam sie w poradni neurologicznej przez 2 lata jednak badania nie wykazywaly niczego.. Bole sa bardzo meczace i utrudniajace mi funkcjowanie. Licze na odpowiedz i porade . pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Witaj.
Nie jesteś osamotniona ,wiele osób cierpi na takie bóle nie znając przyczyny. Jeżeli leczenie neurologiczne nie przyniosło rezultatu proponuje sprawdzić uzębienie, udać się do laryngologa a nawet do ortopedy. Zrób sobie badania krwi. Możesz też spróbować przeprowadzić obserwację kiedy występują te bóle może np. po spożyciu określonych pokarmów. Możliwa wtedy konsultacja alergologiczna. Nasze ciało to nasza świątynia. Ważne jest zdrowe odżywianie, ruch na świeżym powietrzu i oczywiście zdrowy sen. Ogólnie ból jest sygnałem z naszego organizmu że dzieje się coś złego. Pozdrawiam i dużo zdrowia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...