Skocz do zawartości
Forum

Czy to pochwica?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam pytanie. Cytologia w normie i usg dopochwowe też. Od dziecka miewam infekcje grzybicze swędzenie, pieczenie, upławy. Stosunki dopochwowe są bolesne zarówno wejście penisa do pochwy, jak i w trakcie, trochę po żele nawilżające niewiele dają, sądzę, że gra wstępna jest wystarczająco długa. Biorę pigułki, zmieniam je na plastry. Dużą satysfakcję daje mi seks oralny i pieszczoty. Chodziłam już do różnych ginekologów, ale jedne stwierdził pochwicę i przerost gruczołu oraz zaczerwienienie. Cierpię od jakiegoś czasu na bóle w odbycie, przeszywające i rozpieracjące, częste defekacje, choć stolec normalny. Ciągle mam uczucie zalegania czegoś w odbycie, nasila się to po defekacji i trwa cały dzień. Rzadko mam bóle brzucha, czy wzdęcia itp. Najpierw 1 z proktologów stwierdził szczelinę, 2 z kolei czerwone krypty w odbycie. Czekam na USG transrektalne. Przynaję, że miesiączki są bardzo bolesne, czasem krwiste skrzepy. Sama nie wiem czy to moja psychika, IBS, czy ginekologia. Wstawiam zdjęcia. Proszę serdecznie o pomoc. NIe wiem już czy ta pochwica, jestem załamana tym wszystkim. Zaczęłam terapię, czy powinam iść do psychiatry?

Pozdrawiam

monthly_2016_01/czy-to-pochwica_3544.jpg

monthly_2016_01/czy-to-pochwica_3545.jpg

monthly_2016_01/czy-to-pochwica_3546.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...