Skocz do zawartości
Forum

Odchudzanie przy diecie wegańskiej


Gość agata98

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Jestem weganką od prawie roku. Jem 2 małe około 100-120 gramowe jabłka i piję gorzką herbatę. Czy dobrze się odżywiam? Mam 172 wzrostu i 47 kg wagi. Ile powinnam jeszcze zrzucić? Proszę o jak najszybszą odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Masz anoreksje. Niedowaga masakryczna, sama mam 170cm, ważyłam 46 kg i wysłano mnie na leczenie. Dziewczyno pomyśl o swoim zdrowiu bo jabłka nie dostarczają białka! niedługo zjesz sama siebie od środka.
Teraz waże 60 kg, chcę schudnąć do 54kg maks.

Odnośnik do komentarza

Masz olbrzymią niedowagę. Twoje BMI wynosi 15,9 i wskazuje na wychudzenie organizmu. Jeśli to co piszesz jest prawdą dziennie spożywasz 72kcal. Nie napisałaś ile masz lat jednak nawet bez tego powinnaś przyjmować co najmniej 2100kcal dziennie, pisze co najmniej bo nie podałaś dokładnego wieku. Jest to najniższe zapotrzebowanie kaloryczne przypadające kobietom w wieku 21 lat przy wykonywaniu lekkiej pracy.
Twoja obecna waga jest przerażająca, powinnaś jak najszybciej zgłosić się do psychologa w celu zdiagnozowania zaburzeń odżywiania. Czytając Twojego posta obawiam się bowiem, że cierpisz na anoreksję, dlatego też jest Ci natychmiast potrzebna pomoc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...