Skocz do zawartości
Forum

Spóźniający się okres


Gość tainnaa

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Spóźnia mi się miesiączka już 7 dzień.
3 grudnia i 11 grudnia obyłam stosunek z prezewatywą, która nie uległa mechanicznemu uszkodzeniu, sprawdziliśmy - nie pękła, nie przeciekała i nie zsunęła się.
Nie robię dokładnych sprawdzeń kiedy mam owulację, ale odejmując 14 dni, owulacja powinna być koło 8 grudnia. Tydzień później, 17 wystąpiło plamienie, skąpe, brązowe, które było przez dwa dni. Miesiączkę powinnam dostać planowo 22, jednak 29 i dalej jej nie mam. Nie czuję żadnych bóli piersi, podbrzusza. Czy mam podejrzewać ciążę, czy nie jest to możliwe bez kontaktu z plemnikami? Nie robiłam testu, bo nie brałam ciąży pod uwagę, teraz już sama nie jestem pewna. Proszę o szybką odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Proszę o pomoc :/ Test wyszedl negatywny, to juz 37 dzien cyklu, a okresu jak nie bylo tak nie ma, pojawily sie biegunki, bardzo sie boje, nie moge byc teraz w ciazy, jestem strasznie zastresowana, nie moge isc do ginekologa, z pewnych przyczyn. Czy opisany przeze mnie przypadek - stosunek zabezpieczony prezerwatywa mogl oznaczac ciaze?

Odnośnik do komentarza

No właśnie to plamienie mogło oznaczać owulację. Ta, przeciez mogła Ci się przesunąć, czasem tak się zdarza. Zacznij wyznaczać sobie fazy cyklu na bieżąco, będziesz mogła szybciej wychwycić różne anomalie. Pomocny będzie na pewno tester na ślinę np afrodyta.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...