Skocz do zawartości
Forum

Co zrobić, aby schudnąć i mieć elastyczną skórę?


Gość Rozaline

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Rozaline

Mam 16 Lat , 164 Cm wzrostu oraz ważę 70 kg .. Wszyscy mówią że nie jestem gruba tylko jestem Lekko przy sobie ; ( Mam oponkę na brzuchu , Grube uda które ocierają się o siebie jak idę .. Całe moje ciało jest strasznie miękkie , nie mam elastycznej skóry .. Co mogę zrobić ? Aby schudnąć i mieć elastyczną skórę . Dodam jeszcze że Mam rozstępy .. Na Udach , Pupie , Biodrach oraz przy pachach ( tak na rękach ) Prosze o dobra i skuteczna dietę oraz o to jak mam ćwiczyc ; ) Dziekuje bardzo ; )

Odnośnik do komentarza

Kiedy schudniesz to rozstępy mogą się pogłębić. Pulchniejsze osoby mają bardziej elastyczną skórę. Jak schudniesz skóra będzie wisiała i nie będzie to dobrze wyglądało. Ćwicz pod okiem osobistego trenera, którego znajdziesz w każdej dobrej siłowni.

Odnośnik do komentarza

W Twoim wieku wystarczą ćwiczenia i zwiększona aktywność fizyczna. Poświęć 40 minut na ćwiczenia w domu do tego 15-20 minutowy spacer. Ćwicz i spaceruj codziennie. Ogranicz przy tym słodycze, fast foody, chipsy, słodzenie herbaty ( najlepiej zupełnie z tego zrezygnuj) oraz innych niezdrowych przekąsek. Jedz dużo warzyw, ponieważ są mniej kaloryczne niż owoce, a tak samo bogate w błonnik, witaminy i minerały. Nie pij napoi gazowanych, ponieważ posiadają dużo cukru i są bardzo kaloryczne.
Na uda bardzo dobrym ćwiczeniem jest jazda na rowerze, jeśli nie masz roweru możesz wykonywać tak zwany rowerek. Połóż się na plecach, unieś nogi i zacznij kręcić kółka tak jakbyś jeździła na rowerze. Innym bardzo przydatnym ćwiczeniem są przysiady i półprzysiady. Tu oprócz ud pracują także pośladki. Kolejnym ćwiczeniem na uda jest wchodzenie po schodach. Wchodząc po schodach omijaj dwa stopnie, tak abyś robiła duży krok.
Na pośladki dobrym ćwiczeniem, które możesz wykonywać nawet w szkole jest proste napinanie mięśni podczas chodzenia i siedzenia. Napinasz mięśnie liczysz do 5 i rozluźniasz.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...