Skocz do zawartości
Forum

Czy nie przytyję?


Gość ola27p

Rekomendowane odpowiedzi

mam 14 lat 170 cm i 70kg teraz. ważyłam 69 i schudłam do 62 kg na diecie dukana ale waga wachała sie miedzy 62-65kg i odpusciłam sobie zaczełam jesc duzo poniewaz cały czas mówiłam sobie że tylko dzisiaj bede tak jesc. Teraz zastanawiam sie nad dieta 1200 kcal? teraz od tygodnia po diecie dukana jadłam normalnie ale to były słodycze itp. na diecie dukana byłam ponad 4 miesiące. Chciałam się zapytać czy w tej sytuacji dieta 1200 kcal zadziała na mnie? i bede mogła utrzymac swoją wage?

Odnośnik do komentarza

Twoja waga przy takim wzroście jest prawidłowa. Wiec jak dla mnie to nie musisz się w ogóle odchudzać. Nawet przed dietą twoja waga była dobra. 1200kcal to strasznie mało jak na 14 latkę. Lepiej odpuść sobie dietę i zacznij więcej się ruszać. Odstaw słodycze i powinno być lepiej.

Odnośnik do komentarza

Twoja waga w stosunku do wzrostu jest prawidłowa, dlatego też nie powinnaś się odchudzać. Dieta 1200 kcal w Twoim przypadku jest zbyt rygorystyczna. Dziewczęta w twoim wieku powinny spożywać ok 3000-3300 kcal dziennie. Tak więc 1200 kcal jest zbyt mała ilością kalorii dla 14 latki.
Jeżeli chcesz ustabilizować wagę zacznij odżywiać się prawidłowo. Przejdź na zbilansowaną dietę, do swojego planu dnia wprowadź ćwiczenia i aktywność fizyczną. Spożywaj dużo produktów zawierających błonnik i pij dużo wody. To sprawi, że Twój organizm unormuje rozchwiany metabolizm.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...