Skocz do zawartości
Forum

zbyt mokra pochwa


Gość oliwia18

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałam się poradzić, czy normalne jest to, co mam. Podczas seksu robię się bardzo mokra. To jest po prostu potop. Moja cipka wydziela tyle wilgoci , że mój chłopak przy minetce ma całą buzię upaćkaną śluzem. Choć on nie narzeka, to mnie to wstydzi. W dodatku jak wkłada mi penisa to przez tą wilgoć jest luźno i słabo go czuję. Kilka razy zdarzyło mi się, że jak się podnieciłam będąc w ubraniu to wilgoć przesiąknęła przez majteczki i mokra plama zrobiła się na spodniach. Od tego czasu zawsze zabezpieczam się podpaską, aby się to nie powtórzyło . Czy któraś z was też tak ma ? Czy to jest objaw choroby ? Co z tym zrobić ?

Odnośnik do komentarza

~pawian
Nie rozumię o co ci chodzi .Każda podniecona kobieta robi się mokra i jest to normalne i tak ma być.

Wiem o tym, że każda podniecona kobieta robi się mokra ale nie jestem pewna czy tak bardzo, że śluz ścieka jej po nogach do kolan a ja własnie tam mam .

Odnośnik do komentarza
Gość cd....lubricatio

skoro Wam to przeszkadza, to możesz irygacją pochwy wypłukać ów śluz, ale z kolei możesz nabawić się grzybicy pochwy, gdyż wypłuczesz bakterie symbiotyczne. Musisz z tym żyć i nie zawracać se dupy gdyż to nie jest choroba, kumasz?

Odnośnik do komentarza
Gość cd. lubricatio

~cd....lubricatio
skoro Wam to przeszkadza, to możesz irygacją pochwy wypłukać ów śluz, ale z kolei możesz nabawić się grzybicy pochwy, gdyż wypłuczesz bakterie symbiotyczne. Musisz z tym żyć i nie zawracać se dupy gdyż to nie jest choroba, kumasz?

LLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL
Milion razy gorsza jest suchość pochwy!!!!!!I to jest już choroba!!!!!kiedy może dojść do zdarcia śluzówki i później nadżerki, nie mówiąc o bólu i dyskomforcie dla obojga kopulujących.

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za poradę. Fakt - żyć się z tym da ale ta nadmierna wilgotność nie jest komfortowa i w dodatku znacznie zmniejsza doznania w czasie stosunku . Czy te irygacje na to pomogą ? Czy robić je codziennie czy tylko przed stosunkiem ? Z góry dziekuję za podpowiedź .

Odnośnik do komentarza
Gość lubricatio cd

~oliwia18
Dziękuję za poradę. Fakt - żyć się z tym da ale ta nadmierna wilgotność nie jest komfortowa i w dodatku znacznie zmniejsza doznania w czasie stosunku . Czy te irygacje na to pomogą ? Czy robić je codziennie czy tylko przed stosunkiem ? Z góry dziekuję za podpowiedź .

RRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
To co, sperma męska brudzi pościel i też Ci przeszkadza? Nie bądź śmieszna. Najlepiej idź do ginekologa i z nim pogadaj.

Odnośnik do komentarza

[quote="~oliwia18"]Dziękuję za poradę. Fakt - żyć się z tym da ale ta nadmierna wilgotność nie jest komfortowa i w dodatku znacznie zmniejsza doznania w czasie stosunku . Czy te irygacje na to pomogą ? Czy robić je codziennie czy tylko przed stosunkiem ? Z góry d
ziekuję za podpowiedź . [/quote
mokra jestes wg mnie ok , chlopakowi odpowiada jest ok , , zwiekszyc doznania podzczas stosunku mozna przez zmiane pozycji , problem jest gdybys miala sucho w cipce ,

Odnośnik do komentarza

do mokrej cipki sie przyzwyczaj i nie zdziwiaj. chodziłem z dziewczyną, co tak miała i mi to bardzo podniecało ,
fakt, co na początku wacek się za bardzo ślizgał i było, co opadał. Wtedy kupiłem taka nasadke na pena z kolcami i wypustkami ale była jazda .

Odnośnik do komentarza

Oliwka ! Napisałaś, że słabo czujesz w sobie penis swojego partnera i przypisujesz to temu, że twoja pochwa jest zbyt nawilżona. Myślę, że ta ocena jest błędna. Fakt , że robisz się bardzo mokra dowodzi o tym, że jesteś podniecona i tak ma być. Jeśli "nie czujesz" penisa, to może po prostu jest on za mały albo niezbyt gruby. Zamiast przejmować się nadmierną wilgotnością, to może poszukajcie pozycji seksualnych, które są odpowiednie w sytuacjach, kiedy facet nie jest zbyt hojnie obdarzony przez naturę. A próbowaliście seksu analnego ?

Odnośnik do komentarza

Dla mnie jest to poważny problem i napisałam o nim licząc na pomoc i rozsądne komentarze. Za takie dziękuję i proszę jeszcze coś napisać, jak ktoś ma jakieś sensowne pomysły. Bardzo mi przykro z powodu durnych wpisów. Nie wiem, co wam złego zrobiłam, że robicie sobie jaja.

rurka96
Mój chłopak jest moim pierwszym partnerem i nie mam dużego doświadczenia. Jego penis jest bardzo duży i dosyć gruby ale ja mam tyle tego śluzu, że się we mnie ślizga.
Nigdy nie jeszcze nie uprawiałam seksu analnego . Mój partner proponował mi to ale się boję że będzie bolało no i się brzydzę ... może kiedyś się zdecyduję.

Odnośnik do komentarza

~sahara
~sucha.cipka
Ja mam na odwrót. Moja cipka jest sucha i bez lubrykantow ani rusz, bo inaczej boli i nie da się włożyć penisa. W dodatku ta suchość jest przyczyną swędzenia.

hahaha ! to sobie podrap :)

ty się podrap po głowie jeśli ją masz !

Odnośnik do komentarza

~oliwia18
Dla mnie jest to poważny problem i napisałam o nim licząc na pomoc i rozsądne komentarze. Za takie dziękuję i proszę jeszcze coś napisać, jak ktoś ma jakieś sensowne pomysły. Bardzo mi przykro z powodu durnych wpisów. Nie wiem, co wam złego zrobiłam, że robicie sobie jaja.

rurka96
Mój chłopak jest moim pierwszym partnerem i nie mam dużego doświadczenia. Jego penis jest bardzo duży i dosyć gruby ale ja mam tyle tego śluzu, że się we mnie ślizga.
Nigdy nie jeszcze nie uprawiałam seksu analnego . Mój partner proponował mi to ale się boję że będzie bolało no i się brzydzę ... może kiedyś się zdecyduję.

Oliwka ! Tak sobie pomyślałam, że dlaczego uważasz, że twoja pochwa jest"zbyt mokra". Może ona wcale nie jest taka mokra tylko takie jest twoje subiektywne odczucie. A po drugie, to jest jeszcze taki problem, że to że słabo czujecie się z chłopakiem w czasie stosunku może też niestety wynikać z tego, że twoja pochwa jest obszerna i stąd wrażenie luzu. Zdarza się to z różnych powodów.
Ja myślę, że powinnaś ze swoim problemem skonsultować się z ginekologiem.

Odnośnik do komentarza

[quote="~oliwia18"]Dla mnie jest to poważny problem i napisałam o nim licząc na pomoc i rozsądne komentarze. Za takie dziękuję i proszę jeszcze coś napisać, jak ktoś ma jakieś sensowne pomysły. Bardzo mi przykro z powodu durnych wpisów. Nie wiem, co wam złego zrobiłam, że robicie sobie jaja.
jak jestes na forum musisz sie z tym liczyc ze kazdy ma cos do napisania , idz do lekarza zapytaj , jezeli nie chcesz i wam dobrze z chlopakiem to daj spokoj , tak jak pisalas sama noś podpaski caly czas , lepiej wg mnie miec mokra cipe niz cierpiec na obtarcia cipy ,
poprostu taka jestes i musisz to akceptowac

Odnośnik do komentarza

Widzę, że swój problem chyba opisałam niedokładnie. Ta "zbyt mokra pochwa" to nie jest subiektywne odczucie. Gadałam na ten temat z moją starszą siostrą i koleżankami. Żadna nie ma tak jak ja.
Nie wiem, jak to opisać. Ze mnie to się po prostu leje śluz. Może taki przykład. Jak byłam z moim chłopakiem w kinie, to głaskał mnie po kroczu przez spodnie i majtki. Na mnie to tak zadziałało , że przemokły mi i majtki i spodnie i zrobiła się mokra plama na fotelu i miałam straszny obciach ( to było jeszcze zanim zaczęłam stale stosować podpaski ).
U ginekologa to już byłam . Wstydziłam się okropnie ale mu powiedziałam o moim problemie. On to kompletnie olał i powiedział, że od przybytku głowa nie boli i że powinnam się cieszyć, że mam jak mam, bo gorzej jak cipka jest sucha. Potem jak mnie badał na fotelu to oczywiście było mnóstwo śluzu, który spływał w stronę odbytu i gin dał mi nawet na koniec ligninę, abym się podtarła ale nawet tego nie skomentował a ja już nie ośmieliłam się zapytać, czy to jest normalne.

Odnośnik do komentarza

~oliwia18
Widzę, że swój problem chyba opisałam niedokładnie. Ta "zbyt mokra pochwa" to nie jest subiektywne odczucie. Gadałam na ten temat z moją starszą siostrą i koleżankami. Żadna nie ma tak jak ja.
Nie wiem, jak to opisać. Ze mnie to się po prostu leje śluz. Może taki przykład. Jak byłam z moim chłopakiem w kinie, to głaskał mnie po kroczu przez spodnie i majtki. Na mnie to tak zadziałało , że przemokły mi i majtki i spodnie i zrobiła się mokra plama na fotelu i miałam straszny obciach ( to było jeszcze zanim zaczęłam stale stosować podpaski ).
U ginekologa to już byłam . Wstydziłam się okropnie ale mu powiedziałam o moim problemie. On to kompletnie olał i powiedział, że od przybytku głowa nie boli i że powinnam się cieszyć, że mam jak mam, bo gorzej jak cipka jest sucha. Potem jak mnie badał na fotelu to oczywiście było mnóstwo śluzu, który spływał w stronę odbytu i gin dał mi nawet na koniec ligninę, abym się podtarła ale nawet tego nie skomentował a ja już nie ośmieliłam się zapytać, czy to jest normalne.

rozmawilas z kobietami nie maja tak ty , czyli jestes wyjatkowa,w pewien sposob, lekarz tez podszedl do tego normalnie , chlopakowi odpowiada , opanowalas to przez noszenie podpaski , robisz sie mokra jak sie podniecasz czyli tez normalnie jestes mloda kobieta po ciazy moze to sie zmienic wg mnie nie masz sie czym martwic tylko uprawiac sex , orgazm masz jak sie kochasz mam rozumiec ?...chyba ze nie to wtedy cos trzeba zmienic

Odnośnik do komentarza

[/quote]
rozmawilas z kobietami nie maja tak ty , czyli jestes wyjatkowa,w pewien sposob, lekarz tez podszedl do tego normalnie , chlopakowi odpowiada , opanowalas to przez noszenie podpaski , robisz sie mokra jak sie podniecasz czyli tez normalnie jestes mloda kobieta po ciazy moze to sie zmienic wg mnie nie masz sie czym martwic tylko uprawiac sex , orgazm masz jak sie kochasz mam rozumiec ?...chyba ze nie to wtedy cos trzeba zmienic [/quote]

Bardzo dziękuję za te rozsądne słowa a z osiąganiem orgazmu problemów nie mam. Wręcz przeciwnie. Pomimo, że z powodu dużej ilości śluzu słabo czuję penis, to podniecam się i dochodzę szybko - szczególnie poprzez pieszczenie łechtaczki i piersi. Wystarcza mi kilka minut . Zdarza się , że mam kilka orgazmów w krótkich odstępach czasu jeden po drugim.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...