Skocz do zawartości
Forum

problem zprzełożoną


blanka333

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie;-)
mam pewien problem dotyczący mojej szefowej. Pracuje w firmie w której jest 8 osób. Raz w miesiącu przyjeżdza do nas koordynator, który czuwa nad naszymi osiąnięciami.
No własnie. Wypełniam swoje obowiązki idealnie. robie wiele ponad to i nidy nie było co do mnie skargi czy tez uwa. Wrecz przeciwnie. koordynator mnie cwali i wróży wiele skucesów.
problem jest z moja szefową ( znoszę ja ale jej nie lubie i myśle że działa to w obiee strony).
Otóż staram się jak moę, nawet zostaje po odzinach a ona.... zamiast mnie to awansuje inne osoby.
ostatnio awans dostala dziewczyna ktora nie jest zbyt mądra i że tak powiem była w firmie taka podaj pozamiataj. czesto szefowa ją karciła i za jej plecami przy innyc pracownikac mówiła że ona nic nie potrafi i że jest ...tępa.
dostala ten awans a cała reszta pracowników zastanawia się dlaczeo i typowali właśnie mnie.
zapytałam ją czy moę również liczyć na coś więcej że bardzo mi zależy. Uśmiechneła się tylko i powiedziała że mnie nie bierze pod uwagę póki co.
jestem zła. nie rozumiem.
była raz taka sytuacja że zastępowałam szefową i 2 tygodnie radziłam sobie całkiem nieżle . koordynator mnie pochwalił i powiedział że bym się nadała na szefową. Ona to słyszała i bardzo się wściekła. tyle że ja nie chcę jej zabrać posady, nawet o tym nie marze. jednak podniesienie się o szczebel wyżej było moim marzeniem. które mi przepadło.
co myślicie?

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie!

Możliwe, że rzeczywiście jest tak jak piszesz - awans w firmie dostaje się na zasadzie sympatii, a nie kompetencji i osiągnięć. Jeśli Twoja szefowa nie przepada za Tobą i może subiektywnie decydować, kogo awansować, a kogo nie, nie ma jakiś konkretnych wytycznych awansowania pracownika, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że utkniesz na dość długo na swoim aktualnym stanowisku. Możesz odwołać się gdzieś na wyższym szczeblu hierarchii pracowniczej (może właśnie do tego koordynatora?), ale pamiętaj, że możesz tym samym narazić się swojej aktualnej szefowej. Decyzja należy tylko do Ciebie. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...