Skocz do zawartości
Forum

Relacje z ludźmi i manipulacja


Gość p...l

Rekomendowane odpowiedzi

Pani nauczycielka, Grażyna, manipuluje mną? Skoro poznałem na koncercie,w szkole ,wydarzeń jakimś ,czy przez kolegę znajomego,znajoma,lub winny sposby ,może zabronić mi nauczycielka grazyna ,czy powinna osoba która poznałem na wydarzenia rzeki ,koncercie przez osobę itp? Czy ona mną nie manipuluje? Bo jej córeczka tak poskarzyla ze jej mama grazyna nauczycielka każe co mam robić?

Odnośnik do komentarza

Chodziło mi o to,że córka nauczycielki ,Grażyny ,która mnie uczyła od 1 klasy ,poznała mnie w 2010 roku od maja,w tym roku 2015 od września gdy poszedłem na wydarzenie przez które zapisałem się przez evenea.pl na busineslink poznałem ludzi,są moimi przyjaciółmi, znajomymi ,w kontakcie biznesowym i nietylkoSkoro poznałem na koncercie,w szkole ,wydarzeń jakimś ,czy przez kolegę znajomego,znajoma,lub winny sposby ,może zabronić mi nauczycielka grazyna ,czy powinna osoba która poznałem na wydarzenia rzeki ,koncercie przez osobę itp? Czy ona mną nie manipuluje? Bo jej córeczka tak poskarzyla ze jej mama grazyna nauczycielka każe co mam robić?Czy córka lub naycz ciekawe mogą zabronić mi pisania i dzwonienia przez telefon lub na fejsa .

Odnośnik do komentarza

Czy ona mną nie manipuluje? Czyli nie steruje mną? Poprostu czy to nie jest dziedzinie zachowanie ? Czy jak sam na koncercie,przez busineslink przez evenea.pl poznałem ludzi,znajomych,czy to oni osobiście nie powin ni powiedzieć mi ze nie chcą abym pisał i dzwonić do nich tylko przez kogoś mówią? Bo przez szkołę policealna i licealnej znamy ludzi,prosimy by ich mnie poznali .Teraz wszystko zrozumiałe napisałem?

Odnośnik do komentarza

Chodziło mi o to ze nauczycielka Grażyna nie manipuluje mną, nie rozkazuje,mi,nie pubu je mną zadzic, także czy ona nauczycielka Grażyna ,nie mówi mi co mam robić, a czego nie robić w moim życiu życiem.
Dla tych co tutaj wypowiadają się, bo nie rozumieją jaki problem mam ,a wiec:
Poznałem na wydarzeniach jak koncertach ,różnych koncertach,czy też przez kogoś moich znajomych co mnie poznali przez kolegów i koleżanek na urodzinach koleżanki czy kolegi .Czy też poznałem przez motor cross ,ludzi zapytałem o numer komórki,.
Zapisałem się na wydarzenia businesslink i tam też poznałem ludzi tez wymieniłem się numerem komórki. Mam facebook, fejsa , fb, tych co poznałem zaprosiłem lub cześć osób osobiście mnie zaprosił na fb, fejsa, Facebook. Przez to ze mam znajomych,przyjaciół córka nauczycielki Grażyny dowiedziała ze odwiedzając mój profil fb, fejsa,Facebook i powiedziała swojej matce czyli mojej nauczycielki Grażyny.Napisala mi ze nie życzy bym pisał do znajomych,pracom córki bo ich nie znam

Odnośnik do komentarza

mgr Kamila Krocz
Wiadomość jest napisana w tak niezrozumiały sposób, że trudno mi odnieść się do Twoich słów i cokolwiek doradzić. Czy mógłbyś/mogłabyś napisać, o co chodzi, w bardziej przystępnej formie?

Chodzi o to źle nauczycielka zabrania mi pisać do córki, znajomych,przyjaciół, których poznałem osobiście i kilka razy widzieliśmy, spotkaliśmy się na businesslink, czy na koncertach, różnych lub przez znajomych przyjaciół których znam nie ważne skąd .Czy ona mną nie manipuluje,nie steruje zakazuje mi pisania i poznania ludzi itp.

Odnośnik do komentarza

mirczyk
Zgadzam sie z przedmowca.
Ciezko Cie zrozumiec jaki masz problem.
Gdzie by miala byc manipulacja ?
Co ma do tego pani nauczycielka Twoi znajomi ?

Wiem bo ciężko było napisać mi to ,co mi chodziło, jaki problem miałem ,bo po prostu .
Manipulacja miała być w tym ze zakazuje,rozkazuje,żebym nie pisał do osób których znam osobiście przez kogoś ,lub poznanych z businesslink.
Bo to córki znajomi jak i moi to ma do tego nauczycielka

Odnośnik do komentarza
Gość brucewszechmogący

Tu nie chodzi o to, że nie można zrozumieć twojego problemu tylko piszesz takimi półzdaniami , składnia i forma tego co piszesz jest tak chaotyczna, że nie wiadomo do końca o czym piszesz. Jakby każde zdanie składało się z wyrywkowych wyrazów kilku różnych zdań. Jeżeli jesteś niepełnosprawny to rozumiem, a jeżeli nie to masz jakiś poważny problem z gramatyką.

Odnośnik do komentarza

mirczyk
Zgadzam sie z przedmowca.
Ciezko Cie zrozumiec jaki masz problem.
Gdzie by miala byc manipulacja ?
Co ma do tego pani nauczycielka Twoi znajomi ?

Manipulacja miała być ze rozkazuje, stwierdza coś, nie życzy sobie czegoś lub mówi co mam robić A nikt z ze znajomy czy przyjaciele takiego czegoś nie robia

Nauczycielka ma wspólne to ż. Wtrąca się do poznanych ludzi z koncertu, dyskoteki czy z firmy businesslink czy z parku naukowej technologii bo to córki znajomi ale spory jej i moi nie zakazu bym kontaktu z nimi w jakiś sposób

Odnośnik do komentarza

Dla ludzi, którzy wypowiadaja się tutaj czyli dla forumowiczów, jeszcze raz żądam pytanie które ledwo zrozumieć.;
Czy pani nauczyciellkaGrażyna nie manipuluje mną. Ani nie steruje mną?Mówiąc że nie chce i nie życzy bym pisał do córki jej znajomych na fb bo córeczka mamie powiedziała, ona napisała sms-a. A razem zauważyli na fb czyli ja i córka ze mamy wspólną znajoma czy znajomego tj. Przyjaciół o to poszło właśnie że córka powiedziała mamie mojej nauczyciele Grazynie a poznałem z businesslink jak i z parku naukowej technologii okazalo się ze znamy się skąd lub przez kogoś. Czy jak też ze wmawia mi że na siłę usiłuje z kimś poznać a ktoś ten sam mi nie powie

Odnośnik do komentarza

Myślę, że macius55 ma nauczycielkę Grażynę. Ma też założone konto na FB lub innych komunikatorach. Poznał w róznych warunkach różne osoby i ma tam wsród znajomych córkę pani nauczycielki Grażyny. Pani nauczycielka zwrócila mu uwagę aby nie korespondowal z jej córka ani z jej znajomymi z pracy za pomocą komunikatorów. A teraz macius55 pyta nas czy takie zachowanie pani Grażyny, jego nauczycielki, to nie jest manipulacja, bo on te osoby poznał niezależnie od niej i dlaczego ona mu zakazuje tych kontaktów.

Nie znam Twojej pani nauczycielki i nie wiem dokladnie dlaczego Cię prosi o zaprzestanie tych kontaktów. Domyślać się jedynie mogę, że jak widać na tym forum czasem jest Ci trudno sformułować swój problem i zgrabnie sie do kogoś odezwać. Pewnie dlatego twoja pani nauczycielka prosi Cię o zaprzestanie tych kontaktów. Ona Cie dobrze zna i pewnie doskonale wie, że latwiej się z Tobą dogadać jak jest się z Tobą w jednym pomieszczeniu, w jednej klasie, Natomiast trudno gdy rozmowa toczy się przez internet.

Dlatego myślę,ze pani Grażyna ,Twoja nauczycielka nie chce Tobą manipulować, tylko chce żebyś miał zadowalające Ciebie kontakty z innymi ludzmi wprost a nie za pomocą komputera.

Zyczę Ci dużo milych znajomych z którymi będziesz mogł razem rozmawiać i śmiać się. Jak będziesz mógł na nich patrzeć a i oni będą Cię widzieć to na pewno nie będzie żadnych nieporozumień ani niedopowiedzeń.

Odnośnik do komentarza

mgr Kamila Krocz
Wiadomość jest napisana w tak niezrozumiały sposób, że trudno mi odnieść się do Twoich słów i cokolwiek doradzić. Czy mógłbyś/mogłabyś napisać, o co chodzi, w bardziej przystępnej formie?

Czy może mi nauczycielka zabronić widywac na żywca z kimś, czy pisać i dzwonić przez telefon oraz na fb pisania do ludzi jak poznałem przez businesslink czy parku naukowo technologii, czy widzą. Na fb że mamy wspólnych znajomych, przyjaciół? Albo ktoś przez kogoś jak to córka powiedziała mamie bo któryś kolega czy koleżanka powiedziała że poznawali w busineslink czy parku naukowo czemu ta osoba sama nie powie że nie życzy poznawa. I by. Pisać z daną osobę

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...