Skocz do zawartości
Forum

Mama w depresji za granicą.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od paru miesięcy mieszkam w Anglii. Moja mama dołączyła do mnie dopiero dwa tygodnie temu. Nie umie języka. Nie chce sie uczyć. Ale nie o tym bede pisac. Jej zachowanie jest podobne do mojego jak tu przylecialam do taty. Taka mała depresja. Ale z nią esy gorzej bo jest dorosła i musi pracować a ja chodze do szkoły i umiem jezyk. Moja mama uwaza ze tutaj jest nikim, ze jest typowa polka. Płacze. Mowi ze sa same problemy. Ze czuje sie tu jak w więzieniu. Ze chyba wróci do polski. Najlepszym rozwiązaniem na te problemy byłaby nauka angielskiego. Ale ona nie chce sie uczyć "bo nie ma czasu". I takie pytanie jak umilic jej tu zycie. Jak ją wspierać. Naprawdę chce jej pomoc. Prosze o szybka odpowiedz.

Odnośnik do komentarza

A może macie wsród znajomych osoby(panie) w jej wieku, które już chwilę mieszkaja w UK i sa zadowolone, lub względnie zadowolone ze swojej sytuacji.Może takie miejscowe znajomości ukoilyby jej niespokojne serce? Może nabralaby ochoty na nauke języka, i w ten sposób jej umysl może by nie był w stanie paniki i totalnej negacji zaistniałej sytuacji? A może tylko potrzebuje czasu by się zmierzyć z ogromną zmaną w jej życiu?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...