Skocz do zawartości
Forum

Czy nieśmiałość jest dla was mężczyźni wadą u kobiety?


Gość samotnaoma

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Jestem w miarę młodą dziewczyną- 26, ale dłuugi czas nikogo nie miałam. Jestem w sumie ładna, zwracają na mnie faceci uwagę, jestem wykształcona, ale trochę mało pewna siebie i w obliczu przystojniaka- trochę nieśmiała. Nie wiem czy to jest przyczyną samotności? Jestem dziewczyną z zasadami, gdybym kogoś miała, nie wiem czy oddałabym mu się przed ślubem...na pewno jakieś pieszczoszki byśmy uprawiali, z poprzednim facetem duuużo się przytulaliśmy, całowaliśmy etc., dla mnie nie miałoby znaczenia czy facet jest prawiczkiem, nawet wolałabym takowego (może za to, że ja sama czuję się nie pewnie).
Zle się czuję z samotnością, tzn. na codzień jestem w pracy, mam też inne zajęcia poza tym, ale marzę wręcz o tym, żeby wybrać się na romantyczną randkę, czy w góry z ukochanym, czy nawet na spacer do lasu. Dlaczego inne spędzają weekendy u boku mężczyzny a ja...najczęściej z rodziną. 2 razy spotkałam facetów którym...zależało tylko na 1 nocy....na szczęście szybko się połapałam o co chodzi i nic z tego im mnie wyszło

Odnośnik do komentarza
Gość grzybobraniehihi

Uważam, że niektórzy faceci po prostu boją się takich lasek jak Ty.
Inteligencja, wykształcenie i atrakcyjność to połączenie, które może ich (facetów) onieśmielać.
Ale może to świadczyć o ich własnych kompleksach, bo np. mogą czuć się od Ciebie gorsi, głupsi. Taka kobieta, jak ty to rzadkość, więc powinnaś czuć się wyjątkowo, a tym bardziej pewnie.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem to właśnie nieśmiałość może być sexi i taka subtelna . Ale może też tak jak ktoś wcześniej napisał wynikać z kompleksów. Ale wydaje mi się, że raczej nie jesteś osoba zakompleksioną,sądząc po Twoim poście jesteś osobą wartościową,inteligentną i z zasadami a sądzę że to w dzisiejszych czasach jest duży plus. Co do prawdziwej miłości(bo wnioskuje że o taką Ci tylko chodzi) to nie ma co jej szukać na siłę. Uwierz mi że wcześniej czy pózniej sama przyjdzie. Bo prawdziwa miłość najczęściej przychodzi kiedy się jej najmniej spodziewamy.Może to co napisałam jest banalne ale prawdziwe.

Odnośnik do komentarza

Nieśmiałe dziewczyny są urocze :). Potrafią słuchać, docenić człowieka i w mojej ocenie są bardzo tolerancyjne. Kobiety wygadane zwykle lubią rządzić co nie zawsze płci męskiej to odpowiada. Zresztą gadatliwe bywają bardzo męczące. Nie jestem facetem ale sama byłam tym zainteresowana i zrobiłam mały wywiad :). Kobiety nieśmiałe przy bliższym poznaniu stają się mniej nieśmiałe :). Znam to z autopsji !

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...