Skocz do zawartości
Forum

Biała wydzielina z pochwy po stosunku a ryzyko ciąży


Gość s...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, moja partnerka ostatnio miała miesiączke od 1 września dodam że są one nieregularne. 13 września doszło do zabezpieczonego stosunku prezerwatywą (Nie pękła nalałem wody, ani nie zsunęła się) doszedłem na zewnątrz zbiorniczek się napełnił, tylko z jej pochwy wyleciało coś białęgo, nie było tego dużo. Co do okresu od 2 dni boli ją brzuch jak na okres mimo to go nie ma, dodam że je ona bardzo mało prawie nic. Moje pytanie. Czy może być ona w ciąży ? I czy okres się spóźnia przez głód ?

Odnośnik do komentarza

Skoro nic się nie stało z zabezpieczeniem to do niczego nie doszło. A biały śluz jest normą po stosunku czy w dni płodne (przynajmniej u mnie). A jeśli ona mało je, albo nawet wcale wtedy może się miesiączka spóźnić. Coś kiedyś czytałam, jeśli kobieta ma twardą diete albo właśnie je o wiele za mało, może sie miesiączka spóźnić. Sam napisałeś, że jej cykle są nieregularne. Nie widze póki co powodu do zmartwienia.

Odnośnik do komentarza

Dzięki za odpowiedź :) ona jest dość młodą Kobietka jeszcze dojrzewa i wiem że cykle mogą być bezowulacyjne. Przed tamtą miesiączka łącznie zrobiliśmy 4 testy każdy negatywnie. Oprócz bólu brzucha jeszcze dochodzi bol głowy Ale to z powodu jej odżywiania się żadnych innych objawów nie ma więc raczej moim zdaniem nie ma ryzyka Ciąży.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...