Skocz do zawartości
Forum

Ból jajników i brzucha a ciąża


Gość hestyjka242

Rekomendowane odpowiedzi

Gość hestyjka242

Współżyłam ze swoim chłopakiem 28 dnia cyklu czyli w dzień spodziewanej miesiaczki która sie nie pojawiła, 31 dnia cyklu zauwazyłam dziwny sluz podobny do tego który mam zazwyczaj w czasie owulacji, sluz nasilił się lekko i zaczął bolec bardzo mocno lewy jajnik, czy to były moje dni płodne? i czy jest ryzyka ze zaszłam w ciążę? Następnie w 34 dnia cyklu strasznie bolały mnie jajniki i dół brzucha. Dziś juz 8 dni spóźnia mi sie okres miałam juz nie raz taką sytuację ale okres zawsze przychodził. Martwi mnie ten ból podobny do owulacyjnego w 31 dniu cyklu. mam jeszcze jedno pytanie czy po kilku dniach od zapłodnienia moge miec juz jakies objawy i czy ból w podbrzuszu i jajników może być oznaką ciąży? Prosze o odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Gość rozaliam

Objawy zazwyczaj nie występują tak szybko. Możesz jednak zrobić test po 10 dniach od stosunku. Wcześniej możesz zrobić badanie bHCG. Taki silny ból może świadczyć o stanie zapalnym jajnika. Jeśli ból się nasila idź do ginekologa.

Odnośnik do komentarza
Gość Dalszy brak okresu

Dzis 10 dzień spóźnienie okresu wczoraj robiłam test czyli 9 dni od stosunku wynik negatywny, na tescie jest napisane że wykrywa ciąze już po 6 dniach od zapłodnienia. czy ten wynik moge uważać za wiarygodny?

Odnośnik do komentarza
Gość rozaliam

Tak, wynik można uznać za wiarygodny, jeśli zrobiłaś test zgodnie z instrukcją. Oczywiście należy wziąć poprawkę an to, że testy nigdy nie dają 100% pewności. Powinnaś jednak teraz udać się do ginekologa i zająć tym bólem.

Odnośnik do komentarza
Gość Dalszy brak okresu

Nadal brak okresu, wczoraj znowu lekki ból i tak jakby pęcherz do tego pobolewał, w poniedziałek umówie się na wizytę z ginekologiem a w weekend zrobie dodatkowo jeszcze jeden test. Mam takie skryte podejrzenia że załóżmy gdybym miała te dni płodne około 31 dnia cyklu to miesiączke powinnam dostac za mniej więcej 2 tyg więc około 9 marca i może wtedy ona sie pojawi? co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza

Witam mam pytanie z wczoraj mnie bardzo bolały mnie jajniki i kłucie w dole brzucha dziś juz troche mnie boli,bolą mnie tagże sutki,mieżyłam temperature w pochwie i miałam 37,4 bo słyszałam ze powyżej 37,0 moze oznaczac ciąże dodam ze uprawialismy seks tydzień temu i uwazalismy ale nie jestem pewna czy odrobine spermy zostało w pochwie a okres mam dopiero dostac ok 28.07 czy to moze byc ciąza przy takich objawach prosze o pomoc w odpowiedzi pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

nela86
Witam mam pytanie z wczoraj mnie bardzo bolały mnie jajniki i kłucie w dole brzucha dziś juz troche mnie boli,bolą mnie tagże sutki,mieżyłam temperature w pochwie i miałam 37,4 bo słyszałam ze powyżej 37,0 moze oznaczac ciąże dodam ze uprawialismy seks tydzień temu i uwazalismy ale nie jestem pewna czy odrobine spermy zostało w pochwie a okres mam dopiero dostac ok 28.07 czy to moze byc ciąza przy takich objawach prosze o pomoc w odpowiedzi pozdrawiam

Witam!
Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie opisanych objawów potwierdzić/wykluczyć ciążę. W tym celu proszę wykonać test ciążowy - powinien być wiarygodny około 14 dni po stosunku.

Odnośnik do komentarza
Gość Domka1234321

Witam mam pytanie ,od ostatniego stosunku z moim chlopakiem minelo juz prawie 3 miesiące od tego czasu miałam 2 miesiączki a w tym miesiącu co powinna być spóźnia sie juz 5 dni. Czy jest prawdopodobieństwo ze mogę być w ciąży ?. Bo tamte dwa okresy byly słabe i krótsze niż zwykle, a teraz po tym 5 dniu kiedy jest brak menstruacji kłuł mnie prawy jajnik . Bardzo proszę o poradę bo nie wiem vo robic

Odnośnik do komentarza

Mnie też bolą przeokropnie jajniki, do tego doszły nudności, zwroty głowy...Macie jakiś pomysł jak sobie z tym poradzić? Najgorzej jest rano, ale dopada mnie też to w ciągu dnia. Mama kazała mi ssać imbir, ale ta sama myśl o tym sprawia, że jest mi niedobrze? Podobno pomocne są kropelki Imbifen, stosował je ktoś? Zawierają wyciąg z kłącza imbiru, rozpuszcza się je w wodzie. Sprawdzałam skład i wydaje mi się, że nie powinny smakować bardzo imbirowo, mają dodatek soku jabłkowego i miodu akacjowego. Któraś z was zażywała ten wyciąg i może polecić?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...