Skocz do zawartości
Forum

Moja dziewczyna mnie zdradziła ja ją tak samo :(


Gość rozczarowanie 123

Rekomendowane odpowiedzi

Gość rozczarowanie 123

Pisze ponieważ ta cała sprawa nie daje mi spokoju .
jestem z dziewczyna od prawie 2 lat 1,5 miesiaca temu byla na imprezie 18stkowej ,pozwoliłem jej na nia isc ale byłem troszke przeciwny ponieważ jestem mega zazdrosny .
na tej imprezie pocałowała sie z chłopakiem po pijaku mówiła ,że to nie jego wina ze sie pocałowali ani jej ze był on bardzo pijany mówił jej podobasz mi sie i wgl ,ze chce ja pocałowac .
Ona odpowiedziała ze ma chłopaka i ze nie moze po czym sie pocałowali powiedziała mi o tej sutuacji dzisiaj a ja pocałowałem inna dziewczyne jakis czas temu ale odrazu sie do tego przyznalem w naszym zwiazku bywają czesto kłutnie co powinienem zrobic wybaczyc ja ja mało obwiniam o tą zdrade ale bardzo mocno ja kocham a ona mnie meczyła i nadal meczy ze ja bardzo to zraniło i za każdym razem mówi idz do swojej kasi :( nw co mam robic chciałem sie powiesic za bardzo ja kocham :( wszyscy mówili skoncz ten zwiazek :( przepraszam ze nie daje przecinków i napisane byle jak :( HELP :(

Odnośnik do komentarza

po pierwsze - dorośnij. Uwierz mi że nie takie problemy będziesz miał w życiu, że laska ci się liznęła z innym typem.
Jak miałem dziewczynę będąc w Twoim wieku też się pocałowała z kolesiem na imprezie gdy ja już leżałem pijany.
Powiedziała mi później o tym. Wybaczyłem jej bo sam byłem zły na siebie że się sprułem i jej nie dopilnowałem.
Przez ponad rok było OK ale potem i tak mnie puściła kantem z dużo starszym ode mnie typem.
Jak dziewczynę swędzi dupa bez przerwy nic na to nie poradzisz. Zdradziła raz - zdradzi kolejny. Licz się z tym.

Odnośnik do komentarza

Jeden pocałunek po pijaku na imprezie to nie zdrada przecież pfff hahaha to takie żarciki. Jak chcesz żeby była mniejsza szansa że cie zdradzi to pokaż jej stanowczo że ci sie to nie podobało. Ona cie nawet może testować żeby zobaczyć co zrobisz i jak bardzo ci zależy, chce sprawdzić co zrobisz jak ona pocałuje innego. takie gierki, jak nic nie zrobisz uzna że ci nei zależy.

Odnośnik do komentarza

rozczarowanie 123, proponuję, abyście się oboje zastanowili nad sobą i swoim związkiem. Twoja dziewczyna całuje się z innym chłopakiem, Ty całujesz inną dziewczynę. I co dalej? Tak wygląda dojrzały związek? Chyba nie... Skoro tak się wzajemnie kochacie, jak deklarujecie (a przynajmniej Ty), to pokażcie to w czynach, a nie tylko w słowach. Bo na razie zachowujecie się jak dzieciaki i niszczycie swoją relację.

Odnośnik do komentarza
Gość chleb z pieca

Gościu, skoro sam piszesz o sobie "mega zazdrosny" to znaczy, że sam widzisz, ze masz megaproblem i powinieneś iść na terapię, bo taka zazdrosć zniszczy każdy związek i ciebie również. A tej dziewczynie się nie dziwię, że juz sie podświadomie wyplątuje z tego układu - zostać z kims takim w młodym wieku - to ją zniszczy.

Odnośnik do komentarza
Gość nie wytrzymam

"ona mnie meczyła i nadal meczy ze ja bardzo to zraniło i za każdym razem mówi idz do swojej kasi"

Czemu nie zaczniesz jej traktować tak samo? "Idź do swojego....", to ją otrzeźwi. Ona zaczęła pierwsza, więc nie ma prawa tak się zachowywać.
A ty wcale nie jesteś lepszy. Niby tak kochasz, a liżesz się z inną. Co będzie następnym razem? Odbędziesz stosunek na złość?

A w ogóle to oboje zachowujecie się jak 10-letnie bachory w piaskownicy. Ona histeryzuje, a ty nie masz jaj, bo uzależniłeś się od łopotu jej warg sromowych. Dorośnijcie, a nie za "związek" się zabieracie.

Odnośnik do komentarza

ale jesteście jak para goowniarzy żałosne że dziewczyna idzie na imprezę i się UPIJA. Jak się calowa!a, to może jeszcze inne płyny wymieniała? A jak nie teraz to pewno będzie próbowała w przyszłości. Z resztą sam jesteś taki jak ona. Póki nie dorośniesz nie ma mowy o poważnym związku. To jest na razie taka zabawa.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...