Skocz do zawartości
Forum

Trądzik


Gość Janosik0

Rekomendowane odpowiedzi

Moim ostatnim odkryciem są tabletki IQFACE.Kupiłam bo w sumie nie miałam nic dom stracenia.Albo pomogą albo nadal będę wyglądała katastrofalnie.I jestem pozytywnie zaskoczona.Pryszcze zaczynają znikać i na razie żaden nowy gadżet sie nie pojawił.Cera też w znacznie lepszej kondycji.Na razie jest lepiej niz dobrze i mam nadzieję że tak zostanie.

Odnośnik do komentarza

Spróbuj zastosować mydło z nanosrebrem. Ja je stosuje na twarz i łagodzi mój trądzik. Oprócz tego stosuje krem z miodlą indyjską. Na swojej skórze widzę znaczną poprawę. Nowe wypryski się pojawiają coraz rzadziej, a te które już mam szybciej znikają. Mydełko sprawdziło mi się też na plecach. Ja swoje kupiłam tutaj: http://www.ziolavita.pl/mydelko-naturalne-z-nanosrebrem-w-plynie-500ml-vinsvin-p3114.html

Odnośnik do komentarza

Witam, mam 21 lat i walczę z trądzikiem. Niestety nic mi nie pomaga i nie wiem już co robić. Chodziłam prywatnie i państwowo do dermatologów i nic nie pomogło. Stosowalam różne maści m.in benzacne, acnatac oraz silne antybiotyki m.in tetralysal najsilniejsza dawka. Jestem także po serii zabiegów mikrodermabrazja + kwas. I szczerze mówiąc moja twarz jest w gorszym stanie niż była..Proszę o pomoc bo naprawdę nie wiem już co robić i jestem załamana. Dołączam zdjęcie stanu mojej cery. A i dodam że mialam robione badanie na tsh i jest w normie.

Odnośnik do komentarza

Niedawno byłam u dermatologa i dostałam listę badań ktore muszę wykonać pomiędzy 22 a 24 dc. Pamiętam,że była tam prolaktyna,testosteron ...reszte nie pamiętam. Czy Tobie też zostały zlecone badania hormonalne?
Również dostałam tetralysal ale i płyn do przemywania....dalacin t. Pomógł na trądzik na plecach. Od paru dni zaczęłam go stosować na twarz...zobaczymy co zdziała.

Odnośnik do komentarza

U mnie niestety domowe metody przestały już działać :( Najbardziej pomagają mi kremy (na dzień i na noc) z serii pore revolution od Avy, dzięki czemu moja buzia wygląda dużo lepiej - cera nie jest tłusta, a trądzik zacząłznikać :) dodatkowo używam jeszcze na niespodziewane wypryski żel punktowy, przez co szybciej się ich pozbywam

Odnośnik do komentarza

Witam. W internecie można przeczytać dużo pochwał n/t indyjskiego kremu Kailas. Podobno jest z samych ziół , bez konserwantów. Ekspertem od paru lat już nie jestem, ale poczytajcie sobie opinie. U mnie wystarczyło ograniczenie tłustych i ostrych potraw, mycie twarzy. Najpierw czekałem aż po myciu skóra sama wyschnie , ale lekarz powiedział, że to błąd, trzeba ją wytrzeć ręcznikiem. No i nie wyciskałem na siłę (kolega tak robił i ma teraz blizny).

Odnośnik do komentarza

Z tego co wiem to nie ma potwierdzonych badań, że moze to pomóc na stan skóry.

U mnie cuda zdziałało wspomniane tutaj juz w wątku serum Sevolium na pryszcze. Załagodziło skórę i dobrze poradziło sobie z pryszczami. Zarówno z mniejszymi jak i wiekszymi zmianami.

Odnośnik do komentarza

No własnie sama kupuje to serum i kupuję juz od prawie 3 miesiecy. I tak sie zastanawiam czy kupic czy nie kupić. U mnie problemem jest cena. Nie jest to tani kosmetyk jak sama widzissz a sama jestem studentką tak wiec na zbyt wiele nie moge sobie pozwolić. Ogólnie boję się trochę,ze kupuje a tutaj nie bedzie efketu i tak naprawdę to będe sobie w blode pluła ile to ja za nie zaplaciłam ale tak naprawdę nie jestem z niego zadowolona ;/ Po jakim czasie widziałaś efekt ? NO i myślisz czy poradzi sobie z mocnym trądzikiem ( bo taki właśnie mam). No i sporo zaskórników zamkniętych.

Odnośnik do komentarza

Nie zawsze warto jset jedynie patrzyć się na cere. Sama równiez długo się zastanawiałam czy kupic. W końcu postanowiłam bo jednak moja dermatolog mi powiedziała,ze warto i jestem zadowolona. No i wcale nie wychodzi to tak drogo. Jedno opakowanie sevolium starcza spokojnie na kilka miesięcy tak wiec miesięcznie cena to może z 20 30 zł. Tak wi ec nie jest drożej niż kosmetyki apteczne. Sama miałam dośc spory trądzik i u mnie super zadziałało. Znaczy się coś tam zawsze wyskoczy ale nie sa to takie pryszcze jak kiedyś.

Odnośnik do komentarza
Gość MadzinkaIrka

Przy tego typu cerze warto zasięgnąć porady dermatologa. Doświadczony specjalista będzie wiedział jakie leczenie wdrożyć. Mi bardzo pomógł dr Maciej Krajewski. A miałam bardzo duży problem z trądzikiem i niewiele kuracji pomagało.

Odnośnik do komentarza

Po wieluu bolączkach z trądzikiem i z produktami wysoce szkodliwymi dla organizmu postanowiłam poszperać na necie i natknęłam się na produkt o nazwie Sevolium. Od razu przeczytaałam jego skład i opinie no i kupiłam kurację na 60 dni. Po 2 tygodniach moje pryszce poznikały, cera stała się taka bardziej nawilżona i w ogóle zupełnie inaczej zregenerowana.

Odnośnik do komentarza

A ja na tradzik rozowaty polecam acnerose ;) fajnie pielegnuje cere z tradzikiem i ja rozjasnia, jest dostepny niesttyu tylko przez internet ;/ ale to moze nawet wygodniej? Powiem szczerze ze walka z tradzikiem jest dluga i trudna i wymaga cierpliwosci ;( ale warto bo jak sie pojawiaja pierwsze efekty kuracji, to wynagradzaja wszytsko :D

Odnośnik do komentarza

Ja jestem po terapii kwasem azelainowym i salicylowym, mialam 6 zabiegow plus zabiegi pielegnacyjne. Wreszcie nie mam klopotow ze skora, przestala sie przetluszczac I nie mam juz grudek. Do tego odpowiednia dieta I sport. Zabiegi robilam w klinice Dr Legrand I szczerze moge polecic to miejsce.

Odnośnik do komentarza
Gość fghfhfgh

weruk8
A ja na tradzik rozowaty polecam acnerose ;) fajnie pielegnuje cere z tradzikiem i ja rozjasnia, jest dostepny niesttyu tylko przez internet ;/ ale to moze nawet wygodniej? Powiem szczerze ze walka z tradzikiem jest dluga i trudna i wymaga cierpliwosci ;( ale warto bo jak sie pojawiaja pierwsze efekty kuracji, to wynagradzaja wszytsko :D

Gdzie kupię acnerose i sevolium?? Kiedy widzialas pierwsze efekty? Chyba nie da sie calkowicie wyleczyc rozowatego, ale zeby choociaz cos zmniejszyło tego czerwonego motyla jaki mam na buzi ;(

Odnośnik do komentarza

Sama nie jestem nastolatką a z trądzikiem zdarzają się problemy. Jakiś czas temu trafiłam na czarną maskę na Allegro- https://allegro.pl/kategoria/twarz-maseczki-5360?string=maseczka%20na%20wągry Daje świetne efekty, a jest tania i wydajna. Wiem, że powinnam wprowadzić zmiany w diecie, bo ona ma duży wpływ na trądzik. Ale trudno zrezygnować mi np. z czekolady.

Odnośnik do komentarza

Domowa pielęgnacja jest również bardzo wazna. Co polecam ze swojej strony
codzienne dokładne oczyszczanie skóry
niewyciskanie pryszczy ( jest to trudne ale dobrze jest sie powstrzymac poniewaz przy wyciskaniu roznosi sie bakterie po całej skórze i przez to nasz stan moze się nasilić).
oraz dbanie o dietę, jedzenie zdrowych rzeczy i picie dużej ilosci wody.
Świetny wpływ na trądzik ma korzeń tarczycy bajkalskiej: https://planteon.pl/zielarnia/ziola-na-tradzik/tarczyca-bajkalska-korzen

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...