Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

wakacje


Rekomendowane odpowiedzi

Wakacje, piękny czas, wolne ładna pogoda, ja siedzę w domu, chętnie bym gdzieś pojechała...tyle że nie mam z kim...dopiero w takich sytuacjach zdaję sprawę, że jestem kompletnie sama...niby mam znajomych ale jak co do czego przyjdzie to każdy wybiera się ze swoją paczką i nawet nie pomyśli żeby mnie zapytać czy tez bym chciała, na propozycje zazwyczaj słyszę odpowiedz, ze nie-już byłem/am, albo niby zastanawianie się z którego i tak nic nie wyjdzie

Odnośnik do komentarza

Nie załamuj się! Są strony na których możesz ogłosić że jedziesz do Zakopanego, czy do Łeby i zbierasz nieznajome osoby które też tam chcą pojechać :) Trochę abstrakcyjne, ale mogę zapewnić że wrażenia są na prawdę przednie :)

Odnośnik do komentarza

Nie każdemu może odpowiadać spędzanie wakacji z całkowicie obcymi osobami, które wylądowały w jednym miejscu, bo wybrały jedną wycieczkę. Nie twierdzę, że jest to zły pomysł, bo niektórzy lubią takie niespodzianki, ale na pewno nie jest to pomysł dla wszystkich. Niektórzy z racji swojej, takiej a nie innej konstrukcji psychicznej, nigdy nie zdecydują się na taką formę spędzania urlopu. Jeśli jednak zależy Ci na znalezieniu znajomych, których mogłabyś lepiej poznać, a dopiero potem zaproponować im np. wspólny wypad, warto zapisać się na jakiś kurs, warsztaty, koło zainteresowań, by móc rozwijać swoje pasje i spotkać tam podobnych sobie pasjonatów. Wspólne zainteresowania zbliżają i mogą być dobrym pretekstem do nawiązania interesujących znajomości. Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Rozumiem Ci nawet nie wiesz jak bardzo. Mam identyczna sytuacje. Niby mam kolezanki,nie jestem sama. Na kawe,na zakupy idziemy razem i jest super. Ale jakies wyjazdy,wspolne wakacje czy sylwester - odpada, wtedy nie mam juz znajomych. Wiele razy pytalam kolezanki czy nie pojechala by ze mna gdzies na tydzien czy dwa i slysze wtedy to co Ty.
Chlopaka teraz nie mam wiec siedze sama a samej gdzies jechac to beznadziejna sprawa. Tez nie wiem co mam z tym zrobic. Sa strony dla samotnych ale ja do odwaznych nie naleze i sie na takie cos bym nie zdecydowala.
Jakbys to przeczytala i napisala skad jestes byloby fajnie :-)

Odnośnik do komentarza

Samotność nie jest przeszkodą by działać dalej :) Może pojedz na te wakacje np nad morzę, morzę w wakacje i ciepły dzień jest idealne. Może nie pomyślałaś ludzie będą się na ciebie oglądać a kto wie możesz tam poznać mężczyznę który da ci wszystko może znajomych.. Nie warto jest się poddawać po to do niczego nie prowadzi pojedz odpocznij a myślę że ktoś tam będzie kogo poznasz :) Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...