Skocz do zawartości
Forum

czy słyszeliście kiedyś jak para uprawia seks i czy was to kręci?


Gość zonaty69

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was.Ja słyszałem wiele razy to jak po imprezie kolega posuwał swoją dziewczynę stał mi wtedy bardzo a mokry był jak nigdy nie mogłem wytrzymać musiałem zwalić sobie aż dwa razy pod rząd.A ostatnio z żoną spaliśmy po imprezie zakrapianej i obudziły żonę jęki z pokoju obok tak dawała żony koleżnka z mężem że żona jak mnie zaczeła zaczepiać jak dzika a była tak mokra aż z niej ciekło.A jak u was jest?

Odnośnik do komentarza

Ja też głośno krzyczę i jęczę jak mi dobrze, ale mąż nie przepada za głośnym seksem i każe mi być cicho, a jest tak dobry, że po prostu nie daję rady być cichutko to wtedy zatyka mi usta tą swoją wielką włochatą łapą i rżnie jeszcze mocniej. jakoś się nie wstydzę potem tych spojrzeń na klatce i w osiedlowym markecie, mam ich w dupie, niech wiedzą co tracą

Odnośnik do komentarza

Kiedyś na imprezie nie bawiłem się zbyt dobrze i poszedłem sobie spać byle gdzie, w przedsionku na poddaszu na takiej ławie.
Już spałem, kiedy obudziły mnie jęki dziewczyny.
Obróciłem lekko głowę, patrzę kątem oka a na łóżku w drugim pokoju bzyka się kumpel z dziewczyną. Głupio było tak wstać i wyjść, wolałem już udawać że śpię. Przecież musieli mnie widzieć jak wchodzili, więc liczyli się z ryzykiem że mogą mnie obudzić :-)
Było całkiem przyjemnie posłuchać, ale bardziej mnie rozśmieszyła ta sytuacja niż podnieciła.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...