Skocz do zawartości
Forum

EllaOne a ciąża podczas przyjmowania tabletek placebo


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! Mam problem. Wczoraj, w niedziele kochalam sie z partnerem i pekla nam prezerwatywa, jednak zorientowalismy sie przed wytryskiem,wiec wytrysku we mnie nie bylo. Biore tabletki YAZ (24+4 placebo), a ta feralna niedziela byla 3 dniem brania tabletek placebo, ale krwawienia jeszcze nie bylo. Mniej wiecej po 3 godzinach od stosunku zazylam EllaOne. Dzis lekko boli mnie brzuch, oczekuje na krwawienie z odstawienia i nic. W sumie zazwyczaj krwawienie to rozpoczynalo sie w 1 lub 2 dniu kolejnego opakowania YAZ. Czy moge byc w ciazy?

Odnośnik do komentarza

Regularnie zażywana antykoncepcja chroni Cię przed niechcianą ciążą również w dni, podczas których łykasz tabletki placebo. Jeśli stosunek odbył się wczoraj, to nie możemy tu mówić o żadnej ciąży- poza tym nie było wytrysku. Bóle brzucha i zaburzenia miesiączkowania zgodnie z ulotką EllaOne występują bardzo często.

Moim zdaniem zupełnie niepotrzebnie zażyłaś EllaOne.

Odnośnik do komentarza

Serdecznie dziekuje za odpowiedz. Moze rzeczywiscie niepotrzebnie zazylam EllaOne,ale spanikowalam i stwierdzilam,ze lepiej dmuchac na zimne niz obudzic sie gdy bedzie za pozno. Twoje slowa uspokoily mnie troche. Mimo to jednak co jakis czas przychodzi mi do glowy mysl "a jesli?". Mam nadzieje,ze moje obawy sa niepotrzebne. Krwawienie pojawilo sie juz, zgodnie z terminem:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...