Skocz do zawartości
Forum

Problem z utratą wagi


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
mam 21 lat, 158cm wzrostu i ważę aktualnie 66kg. 16 miesięcy temu urodziłam dziecko, a przed ciążą ważyłam 48kg. Moim problemem jest to, że nie mogę schudnąć. Dodam, że karmię piersią więc w miarę zdrowo się odżywiam. Słodyczy nie ma w mojej diecie. Jem normalnie śniadanie, obiad i kolację. Nie objadam się. Chodzę z dzieckiem praktycznie codziennie na spacery po 7 km w średnim tempie, a oprócz tego od 2 miesięcy wieczorami ćwiczę na stepperze albo na skakance i nie schudłam nawet pół kilograma.Stosuje tabletki antykoncepcyjne limetic. Proszę o radę co robię źle albo jak zgubić kilogramy. Bardzo źle się czuje w swoim ciele.

Odnośnik do komentarza
Gość zimnazośka

16 miesięcy to najwyższy czas żeby malucha od piersi odstawić, im dłużej będziesz przeciągać karmienie tym trudniej będzie Wam przez to przejść. Pamiętam jak sama przez to przechodziłam. Jak przestaniesz karmić, będziesz mogła bardziej restrykcyjną dietę podjąć, niektórym z nas ciężej wrócić do formy.

Odnośnik do komentarza

Sądzę, że nie ma sensu na tym etapie zamieniać mleka naturalnego na modyfikowane, a dziecko do 2 roku życia której z tych dwóch potrzebuje. Myślę także, że to nie kp jest problemem, bo tak jak pisałam odżywiam się zdrowo i się nie objadam. Zastanawiam się czy to może być spowodowane np. tarczycą albo hormonami.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...