Skocz do zawartości
Forum

Powiedziałam cioci o swoich problemach teraz pół rodziny wie


Gość Haag95

Rekomendowane odpowiedzi

Prosze o odpowiedzi na temat,
Nie lubie o tym rozmawiać, wole sie wypisac obcym ludziom..Gdybym mogła wyzalic się w realu nie musialabym tutaj..Ale nie lubię ludziom mówić o tym co czuje. .

Powiedziałam ze mam stany lękowe, nie jesten wstanie normalnie funkcjonować bo czuje paralizujacy strach i panike,jestem bardzo wystraszona, płocha i malo komunikatywna, krępuje i wstydzę się ludzi dlatego zazwyczaj ich unikam. .Ona chce zadzwonić do drugiej cioci i powiedzieć jjej to by mi pomogla znaleźć specjalistę i poddala sie leczeniu..Ale ja nie chce robić z siebie "ofiary",nie umiem o tym rozmawiać, wolę tlumic to w środku, wszyscy myślą ze jestem bardzo nieśmiała a to cos więcej niz zwykly wstyd..Czuję sie z tym dennie ,bo nie chcę sie uzalac nad soba..Ale widac po moim zachowaniu że to zachowanie nie jest normalne,mam:skrepowane ruchy, mięśnie napięte jak struny,i sztuczna mimika twarzy,która sie prawie:nie zmienia.Nic mnie nie cieszy ciągle jestem przygnebiona i zmęczona. .Nie umiem uśmiechać się nawet na siłę wychodzi sztucznie. .Ja chce sama udać się do specjalisty nie chcę niczyjej pomocy..bo jak:dowie sie ciotka to potem wujek potem:kuzyni ..Czuje wystrczajacy wstyd i beznadzidjnosc nie chve zalic:sie rodzinie. ,mimo ze dostałam od nich bardzo duzo wsparcia,zrozumienia nie chce by się wtracali ..Ja:mam bardzo ciężki i:depresyjny charakter Jestem zamknięta malomowna i taka flegmatyczna,nie umiem sie wysłowic i to też utrudnia mi życie i komunikację bo nie potrafię dobrać odpowiednich słów tylko jakam się i zacinam,gadam glupoty..nie chce byc niczym ciężarem. Jak przekonać ciotke by nie mowila o tym nikomu,?;(

Odnośnik do komentarza

Teraz propozycja cioci wydaje Ci się zła, ale ona chce dla Ciebie dobrze. Rozumiem Twoją sytuację, bo znałam taką osobę. Ciocia nie chce robić z Ciebie ofiary, ona chce Ci pomóc i poszukać porady u dobrego specjalisty. Psycholog pomoże Ci, doradzi. Nie obawiaj się wizyty w takiej poradni, bo dzięki niej Twoje życie może powili zacząć się układać.
Pogody ducha!

Odnośnik do komentarza
Gość cóz Ci radzić

Jeżeli przed rozmową prosiłaś ciocie o dyskrecję, a ona Cie nie posłucha, możesz jej zacytować świetny cytat prosto z Biblii:
"jeśli zdradziłeś tajemnicę przyjaciela nawet nie próbuj iść za nim"
a jeśli nie prosilas, to masz nauczke, że zwraca się na takie kwestie uwagę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...