Skocz do zawartości
Forum

Jak zrzucić tłuszcz z brzucha?


Gość k...m

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zrzucić tłuszcz z brzucha? Zwracam się z tym pytaniem bo to jest na prawdę uciążliwa rzecz. Od około 2 miesięcy ograniczyłam spożywanie tuczących produktów - schudłam prawie 9kg. Jednak to była tylko dieta - a co z brzuchem? Zaczęłam wykonywać ćwiczenia w tym brzuszki - z dnia na dzień chce zwiększać ich ilość. Czy to coś pomoże? Liczę na pomoc oraz jeśli to możliwe doradzenie ćwiczeń ew. diety. Dodam, że mam 16 lat, ważę 63,5 kg i mierze 167 wzrostu.

Odnośnik do komentarza

ćwiczenia na brzuch sprawią że bedziesz mieć 6 pak na brzuchu. tak jak juz nie raz na forum mowilem, nie ma miejscowego spalania tłuszczu, z całego ciała ubywa równomietnie, a z brzucha na koncu bo to jest najlepsze miejsce do gromadzenia energii ( brzuch nie wykonuje jakiś np zamaszystych ruchów wiec tak najłatwiej sie odkłada).
jak już chcesz ten 6pak to pamietaj, żeby dac czas na regeneracje, nie rob co dziennie bo wiecej zniszczysz miesnie niz zrobisz. Pomysl sobie w ten spobó, możesz sobie zobracowac to tka że na tydzien masz do rozdysponowania 100 pkt na ćwiczenia brzucha, pozywej 100 szkodzi, a dzienny trening to 25 pkt, wiec ćwicz 4x w tyg. i pamietaj że miesnie skośne poszerzają talie ;), pytaj jak dalej czegos nie wiesz

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...