Skocz do zawartości
Forum

Termin miesiączki, seks a ciąża


Gość k...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Stosunek odbył się w 2 dni po domniemanym okresie (choć nie jestem pewna, czy nie było to krwawienie śródcykliczne). Dzisiaj mija 23 dzień od stosunku. Okres dostałam mniej więcej w terminie, chociaż mój jest bardzo nieregularny i ciężko określić średni cykl. Zwykle trwa 7 dni, ale ten trwał tylko 2, przy czym drugiego był już bardzo skąpy. Czy możliwe jest, że jestem w ciąży?

Odnośnik do komentarza
Gość lemonblossom1

29 wrzesnia uprawialam z moich chlopakiem seks. Bylam tuz po okresie, czyli prawdopodobnie dni bezplodne. Zabezpieczylismy sie prezerwatywa, ktora nie pekla, ani sie nie zsunela. Jest jakas moziwosc ciazy jesli nie bylo uszkodzen mechanicznych i teoretycznie mialam dni bezplodne?

Odnośnik do komentarza

Witam, mam prymitywny problem. Mam 18 lat, i dzisiaj doszło pomiędzy mną a moim partnerem do zbliżenia. Nie było wytrysku w środku, stosunek nie był pełny, tylko kilka ruchów (maksymalnie 5), po czym rozsądek wrócił, i zaprzestaliśmy. Było to dzisiaj. Poprzednie miesiączki miałam 3 wrz, 7 paź (mam regularne co 30-40dni), dzisiaj jest 19 paź. I się zastanawiam, jak duże jest prawdopodobieństwo ciąży? Zastanawiam się nad kupnem tabletki "po", więc bardzo bym była wdzięczna za szybkie odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza

Witam, proszę o szybką odpowiedź! Mam 18 lat, moje dni płodne niby mają być od 21 października (miesiączka- 7 października, moje cykle są wydłużone do 30-40 dni), jednak dzisiaj doszło do stosunku bez zabezpieczenia, trwał on tylko najwyżej 5 sekund i nie skończył się ejakulacją. Boję się, że jest ryzyko zajścia w ciążę, czego MUSZĘ uniknąć. Powinnam kupić "tabletkę po", czy nie ma absolutnie żadnego zagrożenia zajścia w ciążę? Dziękuję.

Odnośnik do komentarza

Dzien dobry, W drugi dzien miesiączki kochałam sie z narzeczonym. Doszedł we mnie. Cykl mam zazwyczaj 30 dniowy. Czy powinnam sie martwić o ciaze? Cykl mógłby sie zmieniać tak diametralnie na przykładowo 25 dni, abym w ciaze mogła zajść? Ile żyją plemniki w kobiecie w trakcie miesiaczki? Z góry dziekuje za odpowiedz!

Odnośnik do komentarza

Witam, moja ostatnia miesiączka miała miejsce 17 września po przedłużającym się 38 dniowym cyklu. W aktualnym cyklu przy obliczaniu dni płodnych założyłam cykl 33 dniowy, bo tyle średnio trwa. Stosunek przerywany odbyłam z mężem 10 października, w 24 dniu cyklu. Do dziś, 11 dni po stosunku, nie pojawiła się miesiączka, wykonałam dzisiaj test ciążowy, wynik negatywny. Czy wyniki testów mogę uznać już za wiarygodne??

Odnośnik do komentarza

Miesiaczkuje co 28 dni. Ostatnią miesiączkę dostałam 4 dni po terminie. Trwała ona zaledwie kilka godzin. Potem nic nie leciało. W poniedziałek wyleciał mi skrzep. Dzisiaj miałam krwawienie i cały czas bolą mnie piersi.. Nie mam apetytu, odbija się kwas. Czy to oznaki ciąży?

Odnośnik do komentarza

Witam W sierpniu współżyłam z chłopakiem 5 dni przed planowanym okresem. Miałam od tego czasu dwie miesiaczki, dziś mam 30 dzień cyklu i brak okresu. Czy możliwe że mogę być w ciąży?. Cykl zawsze miałam regularny. objawów żadnych nie mam nawet mam temperature ciała normalna 36,5 a w ciąży podobno się ma 37.

Odnośnik do komentarza

Witam.mam pytanie.17.10 miałam dostać @ nie dostałam...3.10 kochałam się z mężem bez zabezpieczenia w dni plodne.14.10 zrobiłam test negatywny chyba za szybko.bylam w poniedziałek u lekarza i lekarz stwierdził ze jest za szybko aby cos zobaczyć.od tyg pobolewa mnie podbrzusze i z każdym dniem coraz bardziej piersi mam czeste wzdęcia jak nigdy.mam tez śluz raki jasno kremowy wodniaty i czuje sie caly czas mokra pomimo wkladki.czy takie obiawy mogą sugerowac ciaze?dodam ze w pierwszej ciąży miałam tylko zgagę...

Odnośnik do komentarza

witam, mam problem ponieważ wiem, że postąpiłam nie odpowiedzialnie... cykle mam 28 dniowe współżyłam 14 (prezerwatywa)i 15 bez prezerwatywy. Partner nigdy nie kończy we mnie nawet jak ma prezerwatywę. wytrysk następuje kilka minut po wyjęciu penisa z pochwy i tak też było w tym przypadku. Miesiączkę powinnam dostać 28 lub 29 października ale od 16 października pobolewa mnie brzuch w dolnej partii i sutki są wrażliwe na dotyk (teraz już mniej) - może to moje urojenia... druga ciąża? oby NIEEE

Odnośnik do komentarza

Witam
Mój cykl jest raczej regularny 29-30 dni. Ostatnia miesiączka skończyła mi się 11 października. Wczoraj w 19 dniu pojawiło się jednorazowe plamienie. Myślałam, że dostałam wcześniej okres, ale dziś nie ma już śladu. Współżyję od niedawna, używamy zabezpieczenia ale stosunki są krótkie bo wciąż odczuwam duży dyskomfort. Prezerwatywa raczej na pewno nie pękła. Co może oznaczać takie plamienie? Czy jest jakieś ryzyko ciąży? Bardzo się martwię...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...