Skocz do zawartości
Forum

Dziewięciogodzinne opóźnienie w przyjęciu drugiej pigułki antykoncepcyjnej


Gość l...l

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jesli biore swoje tabletki 9 miesiecy i wczoraj spoznilam sie o 9 godzin z wzięciem drugiej tabletki z blistra Sidreteli mam zmniejszoną ochrone i musze odczekac te 7 dni? skad bede wiedziala czy po 7 dniach juz działają?

Odnośnik do komentarza
Gość Małłgocha

Jeśli zależy Ci na ochronie i braku niekontrolowanej ciąży, to radziłabym wstrzymać się od seksu lub stosować dodatkowe zabezpieczenie przez 7 dni. Bo niby do 12 godzin opóźnienia ochrona jest zachowana, ale lepiej uważać :)

Odnośnik do komentarza

Tabl antykoncepcyjne biore 7lat, zoely od roku mam 46 lat. Ostatnio za pozno zaczęłam blister tzn ostatnia tabletke 28 tabl wziełam 7 marca, a kolejna z nowego dopiero 10 marca. czy w tym nowym okresie brania tabletek jestrm w pełni zabezpieczona? Stosunku przed przerwa nie miałam, ale w nowym opakowaniu miałam 14 marca stosunek

Odnośnik do komentarza

Dziś kończę drugi blister tabletek jeanine. Podczas pierwszego przez cały miesiac krwawilam aż do końca krwawienia z odstawienia. Następne opakowanie zaczęłam po 8 dniach przerwy. Pomyliłam sie w liczeniu, pierwsza tabletkę nowego opakowania przyjęłam z 26 godzina opóźnienia. Dostałam okres , nie plemienia na 7 dni przed końcem blistrra. Czy powinnam robic 7 dniowa przerwę i co to może oznaczać ?

Odnośnik do komentarza

Witam, biorę vibin mini, miałam teraz przerwę 7dni (tabletki palcebo)zawsze przyjmuję tabletki o stałej porze rano, ale wczoraj gdy zaczynałam nowy blistr spóźniłam się i przyjęłam pierwsza tabletkę z 5 godz opóźnieniem. czy po takiej przerwie i dodatkowym spóźnieniu jestem dalej chroniona? Czy po współżyciu powinnam zażyć elleone?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...