Skocz do zawartości
Forum

Jak schudnąć biegając?


Gość cukiereczeq

Rekomendowane odpowiedzi

Gość cukiereczeq

Mam 15 lat . Mam 157 i waże 51 kg . Nie mam wogóle silnej woli, nie potrafie nie jesć słodyczy.Nie potrafie wytrzymać ani jednego dnia bez czekolady . Nie przpadam za chipsami , ani landrynkami. Niestey wszytko co czekoladowe kocham , a najbardziej nutelle i mleczną czekolade. Mój codzienny jadłospis wygląda tak : rano jem płątki albo nic , w szkole bułke , po szkole Ciepły obiad { ok.15 - 16 } po obiedzie do 20 - 21 nic nie jem . Pózniej wraca mój tata , i on odgrzewa sobie obiad a ja wtedym zeżeram się nutellą , albo czekoladą . W miedzu czasie , zjem jakieś cukierki typu bajeczny , albo jakiegoś batona . Wiem , ze jadłospisu nie uda mi sie zmienić , ponieważ nie wytrzmam ani jednego dnia bez słodyczy . Dlatego gdy na dworzu zrobi się lepiej , postanawiam begać . Chciałabyś się spytać ile razy w tygodniu i ile minut . Moze naprzemiennie z marszem .? Stopniowo coraz wiecej . Zalezy mi , aby moja dupa stała się jędrniejsza , i nawet zuważam początki cellulitu. Kiedyś biegałam i zdobywałam pierwsze miejsca { dwa lata temu } teraz się zapuściłam , przstałam chodzić na zawody i wgl . Dlatego proszę o pomoc . Z góry dziekuje .

Odnośnik do komentarza

Twoja waga jest prawidłowa. Nie musisz się odchudzać. Jeżeli chcesz zacząć biegać zacznij najpierw od szybkie marszu po 30 minut dziennie. W miarę jak Twoja kondycja będzie się polepszać włączaj do marszu 20 - 30 sek bieg. Sukcesywnie zwiększaj ilość biegu w stosunku do marszu. Postaraj się by treningi zajmowały ci 30 - 45 minut.
przy bieganiu musisz utrzymać właściwe tempo.Gdy po biegu możesz mówić normalnie, nie masz zadyszki znaczy, że tempo było dobre, gdy jednak masz trudności z mówienie i zadyszkę zwolnij.
początkowo biegaj 2 razy w tygodniu po 30 - 45 minut. Następnie sukcesywnie dodawaj kolejne dni i zwiększaj długość biegu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...