Skocz do zawartości
Forum

Jak szybko schudnąć z nóg?


Gość alex96

Rekomendowane odpowiedzi

chciałabym mieć bardzo chude nogi.. mogłabym się dowiedzieć jakich diet stosować albo mniej jeść i jakieś ćwiczenia co pomogą mi się pozbyć trochę cm z wew. partii ud.. czy łydek a nawet kolan.. nie znam się zabardzo na tym i dlatego prosiłabym o pomoc...

Odnośnik do komentarza
Gość rozaliam

Dieta oczyszczając aby się przydała. Natomiast najważniejsze są ćwiczenia. Musisz jednak wybierać je odpowiednim, aby wysmuklać a nie rozbudowywać mięśnie nóg. Najlepiej udać się na siłownię i ćwiczyć z małymi obciążeniami.

Odnośnik do komentarza
Gość TrinityBlood

tak jak na górze, partie ciała są i.n.m. ~Uda, ~ i Fałdy brzucha. bardzo mi to przeszkadza a chciała bym zmienic swoje zycie. Wstydze sie chodzic do szkoly i cwiczyc na Wf'ie. Macie dla mnie jakies rady.. jakbym mobla ladnie i skutecznie schudnąc w udach? Uda To moja udręka. Brzuch ujdzie. Ale Uda.. Olaboga.. Bardzo proszę was o pomoc. Jakies skuteczne rady..

Odnośnik do komentarza

Każda z nas chciałaby mieć smukłe i ładnie wymodelowane nogi. Co zrobić jeśli natura nie obdarzyła nas takimi, odpowiedź jest prosta należy je ćwiczyć. Poświęćmy sowim nogom 30 minut dziennie a po pewnym czasie zobaczymy efekty. Oto kilka przykładowych ćwiczeń które możecie wykonywać w domu:
1. na mięśnie łydek: stawanie na palcach, chodzenie na palcach, podskoki, skakanie na skakance, rowerek.
2. Na uda: przysiady i półprzysiady, wymachy nóg w przód i tył, bieg z wysoko uniesionymi kolanami, chodzenie po schodach z ominięciem 1-2 schodków.
Przykładowe ćwiczenia na nogi:
1. Robimy duży krok w przód, zatrzymujemy się w pozycji kiedy stopa nogi, która została w tyle jest cała na ziemi, a noga z przodu jest ugięta. Ćwiczenie polega na prostowaniu i zginaniu nogi która jest z przodu.
2. Kładziemy się pod ścianą. Nogi wyprostowane opieramy na całej ich długości o ścianę. Tak by Tworzyły one kąt prosty z naszym ciałem. Ćwiczenie polega na odwodzeniu i przywodzeniu nóg po ścianie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...