Skocz do zawartości
Forum

3 psychologów, problemy nierozwiązane..


Gość ninkaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ninkaaaaa

Mam problemy psychologiczne, często czuję się do niczego, nie lubię siebie. Nawet małe niepowodzenia sprawiają, że moje poczucie własnej wartości bardzo szybko maleje, mam rownież problemy adaptacyjne. Każdą zmianę otoczenia trudno znoszę. Często jestem smutna przygnębiona, chociaż mam wiele powodów do radości w swoim życiu. Wiem, że potrzebuję pomocy terapeuty.

Uczęszczałam w swoim życiu do 3 psychologów. Po pierwszej terapii widziałam poprawę. Zmieniła coś w moim życiu na lepsze. Wydaje mi się, że powinna jednak trwać dłużej. Została przerwana, w trudnym dla mnie momencie, z przyczyn niezależnych ode mnie. Następnie trafiłam do innego psychologa, który nie próbował znaleźć źródła moich problemów. Wiec na dłuższą metę ta pomoc mi nie wystarczyła. Mając nieoczekiwanie problemy z nauką, trafiłam do innego psychologa. Słyszałam na jego temat dobre opinie, że pomaga ludziom w takich sytuacjach. Wydaje mi się, że potrzebowałam bardziej pomocy w uporządkowaniu moich emocji, niż porady jak się uczyć.Takiej pomocy nie uzyskałam.Problemy w nauce wynikały z problemów psychologicznych.
Te wszystkie wydarzenia toczyły się na przestrzeni 10 lat mojego zycia. Problemy ciagle waracają.
Czy powinnam poszukać nowego terapeuty, czy wrócić do starego, z którego najbardziej byłam zadowolona?
Od od ostataniej wizyty u niego minęło około 9 lat...
proszę o odpowiesz

Czy powinnam wrócić do starego terapeuty, czy zaczć nową terapię?

Odnośnik do komentarza

Emieocje i myśli to jest energia nad którą trzeba pracować, ale mnie pomogła pomoc dobrego specjalisty z tej dziedziny. Wejdź na stronkę www. i poszukaj sobie kogoś z okolic. Pamiętam swój "pierwszy raz" czyli pierwszą rozmowę i działanie to przez kilka dni miałam ciszę w głowie i to był cudowny stan. Teraz sama już uczę się powoli jak samemu to zrobić i tu pomaga mi stronka www. gdzie jest strasznie dużo materiału w jaki sposób panować nad myślami i emocjami, ale widzę po sobie, że jest to do zrobienia, więc życzę powodzenia, ale najpierw trzeba wyczyścić energetykę i rozpocząć pracę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...