Skocz do zawartości
Forum

Kłucie jajników i bóle pleców


Gość alicja 20

Rekomendowane odpowiedzi

Gość alicja 20

Przez pół roku brałam tabletki antykoncepcyjne. Ostatnie krwawienie z odstawienia dostałam 10 listopada. Następnie normalna miesiączka wystąpiła 10 grudnia i 10 stycznia (cykl 30 i 31 dni). 29 stycznia czyli 20 dnia cyklu uprawiałam seks z chłopakiem bez zabezpieczenia. Przez następne dwa dni odczuwałam bóle w dolnej części pleców oraz mocne kłucie obydwu jajników, z przewagą jajnika lewego. Klują one do tej pory, ale bardzo lekko i rzadko - około 3 razy w ciągu dnia. 7 stycznia wykonałam test ciążowy wykrywający wczesną ciąże według instrukcji. Wynik wyszedł negatywny. Tego samego dnia pod wieczór wystąpiło delikatne brązowe plamienie. Dosłownie jedna mała plamka na majtkach. Co to może znaczyć? Czy jest możliwość, że jestem w ciąży? Proszę o szybką odp. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość alicja 20

Bardzo delikatne plamienie trwało również w nocy oraz dziś rano. Nie wiem co to znaczy, nigdy tak nie miałam, przed przyjmowaniem tabletek. W czasie przyjmowania tabletek taka sytuacja wydarzyła się raz w 2 miesiącu przyjmowania. Plamienie trwało około tydzień aż do wstąpienia krwawienia

Odnośnik do komentarza
Gość alicja 20

po dniu plamienia wystąpiły 4 dni bardzo delikatnego krwawienia, dziś znowu jest tylko plamienie. Brzuch delikatnie bolał ale to tylko 2 dnia. W 3 dzień krwawienia i dziś test - wynik negatywny. Myślicie, że nie muszę się już martwić a ten delikatny okres to tylko taki wyjatek?

Odnośnik do komentarza

Bardzo czesto boli mne lewa strona podbrzusza , wydaje mi sie ze to lewy jajnik . Sa to bardziej skurcze , ktore przeszywa klujacy bol. Nasila sie to podczas seksu a takze tuz po nim. Martwie sie. Co to moze byc. . W dodatku po stosunku zauwazam bardzo lekkie krwawienie , wrecz kilka kropel bladej krwi. Prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...