Skocz do zawartości
Forum

czemu tak się zachowuje


Gość anilka11111

Rekomendowane odpowiedzi

Gość anilka11111

Nie potrafię zrozumieć kolegi przychodzi do mnie gadamy zartujemy nawet całujemy się i to on zawsze zaczyna jest namiętny ze czuje się super seksu nie ma ale oboje mamy na niego czasem ochotę ibwszytajo byłoby ok gdyby nie powtarzał w kółko ze jesteśmy kolegami nobla to rozumiem taki układ nie musi mivtegovq kółko powtarzać ale dobija mniejsza zaczyna mówić o laskach które mu się podobają ze taka super czy inna mam ochotę mu powiedzieć to ci ty tutaj robisz idź do jednej czy drugiej chciałabym jakoś się odegrać tylko jak

Odnośnik do komentarza

anilka, nie mam pojęcia, dlaczego Twój kolega zachowuje się w opisany przez Ciebie sposób. Może być wiele przyczyn - może chce wzbudzić w Tobie zazdrość, mówiąc o innych kobietach, które mu się podobają? Może chce sprawdzić, jak zareagujesz na jego słowa, czy Cię sprowokuje do jakiejkolwiek reakcji? Możliwe, że jest niedojrzały i nie zależy mu na stałym związku, ale właśnie na tym, by być z wieloma kobietami? Motywów jest wiele, ale który jest prawdziwy - nie mam pojęcia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...