Skocz do zawartości
Forum

Suchy zębodół - proszę o kilka słów wyjaśnienia.


Gość obolałaała

Rekomendowane odpowiedzi

Gość obolałaała

Witam serdecznie, jak w temacie chciałabym się dowiedzieć jak długo trwa leczenie suchego zębodołu.
Tydzień temu miałam usuwany ząb- ekstrakcja prosta. Dnia następnego było wszystko w porządku, kolejnego jednak zaczęłam odczuwać dolegliwości bólowe, które się wzmagały- diagnoza po wizycie u chirurga stomatologicznego - suchy zębodół - płukanie - nipas, dodatkowo antybiotyk.
Ból jednak nie ustąpił, dzisiaj po raz kolejny zgłosiłam się na płukanie i założenie nipasu w zębodół- poczułam dużą ulgę.
Z tego co wiem jeszcze jutro mam przyjść na płukanie.
Moje pytanie brzmi- jak długo mniej więcej trwa leczenie?! Jak długo mniej więcej będę musiała jeszcze chodzić na płukanie?

Odnośnik do komentarza
Gość jakcipomoc

Cześć! Podobno suchy zębodół potrafi się utrzymywać do kilku tygodni, ja jestem tego najlepszym przykładem, minęły już 2 tygodnie a mnie wciąż boli.
Co prawda już nie tak (ból nie do wytrzymania był na początku) jak w pierwszym tygodniu, ale momentami jeszcze mocno. Ja płukałam przez tydzień, ciągle odczuwalam dyskomfort więc mi wyłyżeczkowano zębodół, i wszystko od początku... i tak od 2 tygodni. Zdjęcie RTG nic niepokojącego nie wykazało, natomiast dzisiaj wybieram się jeszcze do chirurga i zobaczymy jak to wygląda.
Uzbrój się w cierpliwość ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...