Skocz do zawartości
Forum

poradźcie coś!!!


Gość anulka1134467

Rekomendowane odpowiedzi

Gość anulka1134467

Mam dylemat spotykam się z facetem. On ma 32 lata i zastanawia mnie jego zachowanie widzimy średnio raz w tygodniu i wypijemy coa pogadamy zartujemy i zaczyna się do mnie przytulać całowac za Każdym razem tak jest. Ale jest jedno dziwne zachowanie gada mi o laskach które mu się podobają aktorki itp ale koleżanki z fb z którymi by się mogł zabawić.A ostatnio zapytał czy chciałabym w trójkącie wziąć udział. pisze do mnie codziennie. Pyta co u mnie jak się czuje ostatnio nawet pomogl mi w problemach. I wpadł na pomysl czy nie pojadę z nim na wycieczkę jeśli pomysł wypali.. Czy on coś czuje co powinnam zrobić odsunąć się na jakiś czas Cxy poczekać co będzie dalej bo wszyscy wokół mówią ze on jest zs mną to widać a on twierdzi ze my nigdy nie będziemy razem on jest wybredny i zostanie sam

Odnośnik do komentarza

Nad czym się tu zastanawiać, facet szuka pierwszej naiwnej i nawet się z tym specjalnie nie kryje.

"A ostatnio zapytał czy chciałabym w trójkącie wziąć udział"

...i co odpowiedziałaś?

"a on twierdzi ze my nigdy nie będziemy razem on jest wybredny i zostanie sam"

...i krzyżyk mu na drogę, by nie rzec dosadniej.

On szuka chętnej na niezobowiązujący seks, więc przestań się wkręcać. Powiedz mu, że też jesteś wybredna w związku z tym nie pasujecie do siebie.

Odnośnik do komentarza

anulka, nie napiszę nic oryginalnego, bo mam podobne wrażenia, co poprzednicy wypowiadający się w tym wątku. Chłopak spotyka się z Tobą i daje dość czytelne sygnały, że zależy mu na seksie, ale nie chce się wiązać na stałe i brać na siebie odpowiedzialności za drugą osobę. Czy warto inwestować w tę relację? Nie wiem. Decyzja należy wyłącznie do Ciebie. Pozdrawiam i życzę dobrych wyborów życiowych!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...