Skocz do zawartości
Forum

relacje z kolegą


Gość Ada000000

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ada000000

Od dwóch lat spotykam się z pewnym mężczyzną. Znajomość rozwinęła się głównie z jego inicjatywy. Regularnie się spotykamy, co jakiś czas robimy sobie kilkudniowe wypady tylko we dwoje, codziennie ze sobą rozmawiamy. Jednak on jest tylko moim kolegą, nigdy nie miało miejsca nic co by wykraczało poza relację koleżeńską. Z czasem zakochałam się w nim jednak pomimo tego, że widzę, że mu zależy na kontakcie ze mną to nie widzę z jego strony zainteresowania mną jako kobietą. Obecna sytuacja jest dla mnie męcząca jednak nie mam odwagi z nim o tym porozmawiać. Przestaje mi się podobać angażowanie się w znajomość, z której nic nie wynika. Natomiast on wręcz przeciwnie, chciałby coraz więcej czasu ze mną spędzać. Zupełnie nie wiem jak mu powiedzieć, że nie odpowiada mi usiłowanie przez niego coraz bardziej zacieśniania naszej znajomości i pozostawania tylko koleżeństwem.

Odnośnik do komentarza
Gość misia244

witam spotykacie sie juz bardzo dlugo dwa lata.spotykacie sie wyjezdzacie poza misto na wycieczki.on jednak nie daje zadnej inicjatywy by byc z toba w zwiazku.ty go kochasz a on ??powiedz mu wprost co do niego czujesz i popatrz jak zaraguje .najlepsze wyjscie z tej sytacji powiedziec mu wprost o swych uczuciach.lub napisz mu list .zycze powodzenia

Odnośnik do komentarza

Ada, dwa lata koleżeństwa to dość długo. Jeżeli koleżeństwo przestało Ci wystarczać i zależałoby Ci na związku, powiedz uczciwie o swoich uczuciach koledze, z którym się systematycznie spotykacie. Znając Twoje oczekiwania, będzie musiał się do nich ustosunkować - czy jest w stanie dać Ci to, czego oczekujesz, czy nie jest zainteresowany niczym więcej poza koleżeństwem. Będziesz widziała na czym stoisz. Szczera rozmowa - to recepta na Twoje wątpliwości! Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...