Skocz do zawartości
Forum

Ćpanie przy nerwicy lękowej?


Gość Nerwica

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam nerwicę lekową w bardzo małym stanie zaawansowania i pytanie brzmi :)
Wcześniej paliłem THC i z tego co czytałem thc ma to do siebie, że poglębia problemy psychicznę i pytanie brzmi
Czy jest jakiś narkotyk czy coś w ten deseń który nie uszkadza, nie poglębia żadnych stanów lękowych i tak dalej :)

Odnośnik do komentarza

Czy jest jakiś narkotyk czy coś w ten deseń który nie uszkadza, nie pogłębia żadnych stanów lękowych i tak dalej :)

Jeżeli masz zdiagnozowaną nerwicę lękową, to powinieneś stosować się do zaleceń lekarza psychiatry, czyli brać leki w odpowiednich dawkach i/lub korzystać z pomocy psychoterapeutycznej. Zapomnij o narkotykach! To nie są substancje, za pomocą których możesz sobie poprawiać nastrój i leczyć stany lękowe! Narkotyki dają złudne wrażenie, że pomagają, by potem zostać z jeszcze większymi problemami. Mam nadzieję, że wykażesz rozsądek i skończysz z substancjami psychoaktywnymi. Nie radzę eksperymentować. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Gość spinka34

Każdy narkotyk stopniowo pogłębia stan lękowy. Odprężenie na chaju jest tylko chwilowe, potem następuje stan obniżenia nastroju. Jesli zdiagnozowano u Ciebie nerwicę lękową, to miej świadomość , że dragi i alkohol spowodują pogłębienie stanu lękowego. Najgorzej jest następnego dnia po spożyciu i lęk wraca ze zdwojoną siłą. Ja też mam nerwicę lękową, leczę ja antydepresantami i zdarzyło mi się na jakieś imprezie napić alkoholu. Po jednym lub dwóch piwach nic się zbytnio nie dzieje, ale po kilku drinkach następnego dnia lęk następuje dużo silniejszy. Dlatego postanowiłam, że nie ma sensu się męczyć i nie spożywam alkoholu. Tobie radze dać sobie spokój z dragami i innymi dziwnymi specyfikami, bo każde zażycie pogarsza Twój stan. Nerwicę trzeba wyleczyć, żyć w spokoju, nerwy trzeba wyciszyć, uspokoić organizm , a nie dawać mu jeszcze większych kopniaków!Pij sobie lepiej melisę i bierz dużo magnezu. Nie wiem czy się leczysz jakoś lekami i czy jesteś pod nadzorem lekarza? Twierdzisz, ze masz nerwicę lękową więc zapewne lekarz to zdiagnozował. Nie leczona nerwica lękowa tylko się pogłębia, więc radzę dla własnego dobra dać sobie spokój z używkami.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...