Skocz do zawartości
Forum

Okres się spóźnia, test negatywny. (1)


Gość Shadloger

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Shadloger

Witam,
17.03 powinnam dostać okres. Mój cykl trwa około 28 -30 dni.
14.03 współżyłam z chłopakiem. Niestety nie mieliśmy zabezpieczenia i zadecydowaliśmy że stosunek będzie przerywany skoro i tak są dni niepłodne. (wg kalendarza). Dzisiaj mamy 21.03 i okresu nie mam, rano czułam lekkie bóle jajników co jakąś chwile. (3-4 kłucia).Teraz normalnie. Do tego Suchość w pochwie jak przed okresem mam cały czas od spodziewanego okresu.. Żadnych innych objawów. Wczoraj zrobiłam test ciążowy - negatywny. Dodam ze ostatnio mam dużo stresowych sytuacji. I jeszcze stres przed niechcianą ciąża na dobicie. Proszę o jak najszybsze wypowiedzenie się.

Odnośnik do komentarza

Heej. Do wczoraj byłam w podobnej sytuacji. Okres spóźniał mi się około 5 dni, nawet więcej. Max po 28 dniach już miałam, wczoraj miną 33 dzień i do południa powiem szczerze, że już byłam pewna najgorszego. Z Chłopakiem kochałam się raczej często. Dzień przed, nawet dwa też czułam suchość. Strasznie sie denerwowałam, bo nigdy nie spozniał się dłużej niż 28 dni, a 33 to było dla mnie cos okropnego. Myślę, że to wszystko przez nerwy :) A kłucie też czułam jakies 3 dni wcześniej. Daj znać co i jak!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...