Skocz do zawartości
Forum

Poznałem Dziewczynę


Gość Gialo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ogólnie mam taki malutki problem, czytałem tu rożne wątki i widzę ze mój problem przy innych problemach jest głupi ale moze sie znajdzie ktoś, kto mi cos doradzi. To tak mam 22 Lata i ...... Nigdy nie miałem dziewczyny, miałem koleżanki ale nigdy nazwijmy to do żadnej nie zagadalem. Nie jestem tez za bardzo przystojny.
Teraz poznałem dziewczynę byliśmy na spacerze było fajnie, zgodziła sie na następne spotkanie w Sobotę, dziewczyna jest dla mnie poprostu wspaniała :) i Teraz moje pytanie (ponieważ ja w tych sprawach nie mam żadnego doświadczenia) co zrobić aby nie wyjść na desperata (ona nie wiem, ze nie byłem nigdy w związku), co robić a czego nie robić, chodzi mi o jakieś Wskazówki. Kiedy jeżeli nadal bedzie mi sie podobać pchnąć to dalej. Bardzo bede wdzięczny za rady.

Odnośnik do komentarza

Jak dziewczyna jest porządna i wartościowa, to nie będzie nalegała na to, "co dalej". Wręcz przeciwnie, odstraszysz ją tym.
Jak się zachować? Tak, jak zwykle, jakby to była kumpelka. Jeśli coś zaiskrzy, to samo "dojdzie do głosu" - po prostu instynkt tu zadziała. Ważne, byś się nie "spinał", byś zbyt nie rozmyślał, po prostu bądź sobą.
Każdy miał kiedyś pierwszy raz dziewczynę, czy chłopaka, to normalka, kiedyś trzeba zacząć.Bądź naturalny i tym zyskasz.

Odnośnik do komentarza

OK dziękuje ale "samo dojdzie do głosu" - w co mam sie wsłuchiwać, najchętniej bym ją pocalował nawet dzisiaj, ona była w związkach ja nie, jak mam wiedzieć ze to jest to, skoro to była moja pierwsza randka ? Jeżeli to tak nazwać mozna

Odnośnik do komentarza

Gialo, rozumiem Twoje zdenerwowanie i mnóstwo pytań w głowie - jeżeli czegoś doświadczamy po raz pierwszy (np. pierwsza randka), to wówczas towarzyszy nam stres, napięcie, wątpliwości. Staraj się za bardzo nie analizować i nie rozmyślać, co wypada, a czego nie wypada w danej chwili zrobić. Postaraj się być spontaniczny, naturalny, po prostu bądź sobą - wówczas będziesz wiarygodny. Jeśli chodzi o pocałunki, możesz spróbować. Nie bądź jednak nachalny - dziewczyna może nie być gotowa na pocałunek po jednym czy dwóch spotkaniach z Tobą. Jestem jednak pewna, że sam się zorientujesz, co w danej chwili wypada zrobić ;) Zaufaj sobie i swojej intuicji. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

moze po prostu postaraj sie byc soba, skoro spotkala sie z toba raz i nie zrezygnowala, wrecz przeciwnie chce kolejne spotkanie to pewnie sie jej taki spodobales jaki jestes to ze nie smialy przejdzie ci z czasem rozmowy i nawet nie poczujesz kiedy, a ona napewno widzi ze nie jestes typem randkowicza i moze wlasnie to w tobie ja pociaglo na to by sie jeszcze spotkac. przede wszystkim to rozmowa wiele da, poznacie sie od srodka, a nawet gdy zapanie chcila ciszy nie przejmuj sie przeciez nie jestesmy robotami a przeciez czasem fajnie jest pomilczec przy bliskiej osobie. jesli chodzi o caluski i takie tam nie nalegaj ale tez nie czekaj az ona zrobi krok bo mozesz sie nie doczekac :D:D najlepiej stopniowo tak jak na to czujesz sie pewny i wiesz ze ona tez.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...