Skocz do zawartości
Forum

bardzo niski wzrost


Rekomendowane odpowiedzi

Z twarzy jestem całkiem ładna, ale mam tylko 146 cm wzrostu. Jest to źródłem mojego dużego kompleksu. Poważnie się obawiam, że nie uda mi się znaleźć kogoś do związku oraz tego, że mój wzrost jest przeszkodą w oczach mężczyzn. Jeśli chodzi o moje powodzenie to z tym raczej tak średnio jest, a nie chciałabym być sama w przyszłości. Obawiam się również tego, że nie mogę być w pełni kobietą przez mój wzrost i delikatną budowę ciała, jestem postury dziewczynki.

Odnośnik do komentarza

mój ojciec jest wysoki, za to matka ma 153 cm. Mój wzrost jest spowodowany chorobą, ale nie jest ona leczona w Polsce, ponieważ hormon wzrostu drogo kosztuje. Ale już się nad tym nie zastanawiam. Teraz muszę sobie poradzić ze skutkami tej choroby. I nie wiem czy kogoś sobie znajdę czy też wzrost jest dużą przeszkodą

Odnośnik do komentarza
Gość cytrynowa babeczka

Marto,ja również uważam że małe jest piękne :).
Powiem Ci ze znam dwie kobiety mniej wiecej Twojego wzrostu i są w bardzo szczęsliwych długoletnich małżenstwach.
Głowa do góry i z nadzieją patrz w przyszłość.
Acha .....uśmiech — to jest to ,co na mężczyzn działa jak magnes,pamiętaj o tym ;-)

Odnośnik do komentarza

Będąc w twoim wieku, też marzyło mi się kilka choć 5 cm... Mam 153 :) Uwierz mi jeśli pokochasz siebie, zadbasz o siebie i będziesz mieć pogodę ducha to nie jedna osoba ale co najmniej kilka będzie chciało mieć Cię za koleżankę, przyjaciółkę, sympatię. Ważne co w głowie i sercu.... Małe jest piękne :)

Odnośnik do komentarza
Gość TailsDoll

U kobiet to tak się na wzrost nie patrzy jak u mężczyzn (ten znany obrazek "prawdziwy facet zaczyna się od 180cm, bo lubię założyć szpilki"- bardzo powierzchowny pogląd).

Dla normalnych ludzi z wartościami wygląd ma drugorzędne znaczenie.

Nie przejmować się, sam bym chciał taką niziutką ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...