Skocz do zawartości
Forum

cokolwiek


Gość DYYD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Ostatnimi czasy (jakis rok już) czuje sie okropnie źle,mówiąc szczegółowiej jakoś mój czar zycia prysnął,nie chce mi sie oglądać już tej samej ulicy,tego miejsca tych osób które są tylko tutaj żeby chyba komuś...no,znajomych nie mam bo szkole siedze sam,przez co czuje sie też okropnie.W zyciu robie cały czas to samo.Mam dziwne myśli (nie będe pisał jakie,bo każdy sie domyśli).Już nie irytowało mnie to tak bardzo jak kiedyś ale teraz okropnie mnie irytuje prostota,banalność ludzi ich priorytety życiowe.Nienawidze banalności.Ogółem mam bardzo mocno dosyć i jestem bardzo znużony mną i życiem.Jestem też bardzo wrażliwy co mi strasznie przeszkadza,w grupie nie potrafie sie odnaleźć zawsze stoje z boku itp.
Też zauważyłem inną rzecz,za każdym razem jak oglądam coś sobie np jakiś nie wiem troche żenujący film czy coś to nie moge go oglądać bo cały czas myśle o tym że moja klasa itp mnie widzi i ze ci ludzie sie smieją,take rzeczy.
Nie wiem,nie czuje sie jakby miał jakąs depresje czy coś,raczej też to nie jest spowodowane hormonami,po prostu już nic nie wiem czekam na rade,byle jaką ważne żeby coś zmieniła i może zapoczątkowała sens w tym życiu.
I jeszcze jedna rzecz,nie wiem czy to jest ważne czy to tylko taka głupota ale za każdym razem jak słucham muzyki,bądz przeglądam playliste muzyki to dziele długosc utworów na pół,przykładowo piosenka trwa 2:40 to ja zawsze wyczekuje momentu az stanie na 1:20 i czuje sie jakby lepiej kiedy to sie dzieje.Albo jest 12 piosenek i ja liczę która to będzie ta pośrodku- takie rzeczy.
Nie wiem czy to jest ważne czy nie ale chciałem napisać.
Znając życie te problemy to i tak nie problemy ale może jak to napisze to będzie mi lepiej.
Też przepraszam że na takim portalu taki nijaki problem,tu ludzie mają na prawde poważne rzeczy ale no juz szkoda mi usunąć,moze cos pomoże.

Odnośnik do komentarza

DYYD, ile masz lat? Co robisz oprócz nauki w szkole? Jakie masz pasje, zainteresowania? Czy kiedykolwiek korzystałeś z pomocy psychologa, np. szkolnego? Myślę, że warto byłoby się do niego wybrać. Drogą wirtualną nie da się postawić diagnozy. Piszesz o różnych niespecyficznych objawach, które mogą wskazywać na wiele problemów, nie tylko na depresję. Z całego serca zachęcam Cię do rozmowy ze specjalistą. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

mgr Kamila Krocz
DYYD, ile masz lat? Co robisz oprócz nauki w szkole? Jakie masz pasje, zainteresowania? Czy kiedykolwiek korzystałeś z pomocy psychologa, np. szkolnego? Myślę, że warto byłoby się do niego wybrać. Drogą wirtualną nie da się postawić diagnozy. Piszesz o różnych niespecyficznych objawach, które mogą wskazywać na wiele problemów, nie tylko na depresję. Z całego serca zachęcam Cię do rozmowy ze specjalistą. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

To ja tylko 2 konto.
mam 16 lat,oprócz nauki w szkole nie mam pasji,gram w gry tylko ale wlasciwie po to zeby zabic czas.Kiedyś już miałem podobne momenty tylko chyba nie tak bardzo nasilone,ale nigdy nie korzystałem z pomocy psychologa bo nie chciałem nikogo z mojej rodziny martwić itp.
Osobiscie sądze że to nie może byc jakaś depresja czy coś w tym rodzaju ponieważ mam momenty kiedy też się smieje i tak dalej (chociaz jest ich mało).
Interesują mnie tylko podane przez panią inne problemy z tym związane,mógłbym dokładnie poznać o co z tym chodzi?A co do specjalisty to raczej nie sądze zeby te problemy były tego warte,tam zapewne chodzą ludzie z dużymi powodami a nie takie byle co.

Odnośnik do komentarza

"Irytuje cię prostota, banalność ludzi.." - a czy ty jesteś inny? Żadnych pasji, zainteresowań, czas spędzasz na nudzie.
Więc nie bądź banalny, zainteresuj się czymś, znajdź coś, co możesz robić z pasją.
Siedząc i marudząc, nie zmienisz swego życia.

Odnośnik do komentarza

~unna
"Irytuje cię prostota, banalność ludzi.." - a czy ty jesteś inny? Żadnych pasji, zainteresowań, czas spędzasz na nudzie.
Więc nie bądź banalny, zainteresuj się czymś, znajdź coś, co możesz robić z pasją.
Siedząc i marudząc, nie zmienisz swego życia.

Nie o taką banalność mi chodzi przyjacielu.
Może to coś z moją psychiką ale po prostu już nie moge znieść tych ludzi w reklamach,te głupie uśmiechnięte twarze nastolatek w podręcznikach,ludzie w mojej szkole dla których priorytetem jest dupa i cycki jakies dziewczyny.Przechodzą sobie przez życie nie analizując nic,nie rozmyslają nad sobą światem,po prostu wychodzą sobie potem z koleżankami popijając herbate itp potem zakladają jakiś kretyński profil na asku czy gdzieś w którym piszą jakie są smutne jak jest im źle jak grają w życiu i tego typu pierdoły,nie przyjmują krytyki gadając o idiotycznych rzeczach,ludzi dodających jakieś popieprzone cytaty o życiu na jakims facebooku.Mam dość ich,a oni mnie otaczają cały czas.I nie to nie jest problem z nimi.To ja jestem przewrażliwiony,nie myśl ze ja myślę inaczej.Przepraszam także za generalizowanie też tego nienawidze.Nawet nie zdziwie się jak nie zrozumiesz tego co ci napisałem,jak tak to przepraszam lecz nie potrafie dokladnie tego opisać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...