Skocz do zawartości
Forum

prosze o rade


Rekomendowane odpowiedzi

kocham zonatego faceta.nie mieszka z zona ani z synem . bo ciagle mysle o nim i wiem ze to jest prawdziwa milosc .wczoraj z nim rozmawialam powiedzialam jaka jestem co moge dac z siebie bendac w zwiazku.wyznalam mu czego tak naprawde pragne byc z nim gotowac prac sprzatac itp.byc z nim i przy nim .a on na to ze jak bym nie miala dziecka bo fakt mam synka 2miesnie z nim . to juz by byl ze mna a tak sam nie wie. bo sam sie wacha czy wrocic do zony.chce on zebym sie z nim spotykala co drugi dzien kochala sie z nim gotowala mu rozmawiala doradzala.ale wracajac od niego cierpie bo wiem ze gram role tej drugiej .bo 13marca byly moje urodziny i on zyczyl mi fajnego faceta. moi rodzice twierdzaja ze on mna sie bawi i uczuciami bo wie jak bardzo brakuje mi kagos na stale milosci.ale codziennie do mnie pisze .zgodzilam sie na uklad sex ale pokochalam go.i on zachwala jaka to ja jestem fajna itp.jakos nie umiem zerwac z nim znajomosci ciagle czekam na spotkanie na smsa.co mam robic prosze o rade .

Odnośnik do komentarza
Gość cytrynowa babeczka

Niech nawet tysiąc osob napisze Ci ; zostaw go,on nie jest Ciebie wart,to kłamca,manipulant,facet nie godny zaufania facet który wykorzystuje Twoją naiwość...to i tak napiszesz ze go kochasz.Chyba musisz zdjąć różowe okulary. ..

Odnośnik do komentarza

Znalazł sobie bezpłatną gosposię, do tego ma seks za darmo, bez szukania..
I nie szanuje ciebie, nie ma zamiaru się z tobą związać, na stałe.
Jak ci to odpowiada, to bądź z nim. Jak ci się nie podoba, że jesteś bezczelnie wykorzystywana, to odejdź.

Odnośnik do komentarza

joanna090, Twoi rodzice, jak i osoby na tym forum mają rację - mężczyzna, z którym się spotykasz, wykorzystuje Cię i traktuje przedmiotowo. Ale Ty mu na to pozwalasz. Sama deklarujesz, że będziesz jego gosposią, będziesz prać, sprzątać, gotować, byleby z Tobą był. On jest z Tobą, owszem, ale tylko dlatego, że ma darmowy seks. Wiem, że to przykre, ale niestety prawdziwe. Tak jak napisała unna - jak Ci się podoba taki układ, trwaj w nim, jeśli jednak czujesz się wykorzystywana, zakończ to i daj sobie szansę na związek z kimś, kto będzie Cię kochał prawdziwie i szanował. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Gość anciak871

Joanna nie zakładaj nowego wątku. Twój poprzedni istnieje dalej.to nie jest człowiek który będzie wzorem ojca dla Twojego dziecka a dla Ciebie partnerem na dobre I zle.
Jemu Tak wygodnie bo ma 2 kobiety i może czuć się jak Pan i władca. A fuuu z nim.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...