Skocz do zawartości
Forum

Czekać, zostawić, odpuścić?


Gość zalamana12334

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zalamana12334

Cześć. Mam na imię Natalia, i potrzebuje pomocy, bo nie radzę sobie już z własnymi problemami. Cztery miesiące temu poznałam chłopaka do którego od razu coś poczułam, on również, spotykaliśmy się przez te 4 miesiące co weekend, spał u mnie, ja u niego, zachowywaliśmy się jak para (nie było między nami seksu, pocałunków), ja od początku ukrywałam się z tym, że mi się podoba i że coś do niego czuje, natomiast on nie, tkwiliśmy w niepewności, i wydaje mi się, że mimo wszystko oboje uważaliśmy się za parę, 2 tygodnie temu wydarzyła się bardzo nieprzyjemna sytuacja, mianowicie na domówce na której mnie nie było (byłam u przyjaciółki, którą musiałam pocieszyć) spał przytulony do dziewczyny, której nienawidzę, kiedy się o tym dowiedziałam, zrobiłam mu wielką awanturę, przepraszał mnie i błagał żebym mu to wybaczyła, nastał weekend, oświadczył mi, że jedzie do kumpla przemyśleć sobie wszystko ect. po weekendzie na facebooka trafiły jego zdjęcia wraz z panią lekkich obyczajów (no cóż... taką ma opinie), stwierdził, ze nie byliśmy razem więc mógł i może robić co chce i że on nic złego nie zrobił, wpędził mnie w niesamowite poczucie winny, pojechalam do niego (godzina drogi), przepraszałam, płakałam, pierwszy raz w oczy powiedzialam mu ze go kocham i ze mi na nim zależy... Bez reakcji... Strasznie cierpialam i cierpie... W miniony weekend zdarzyło się tak ze byliśmy niestety razem na koncercie, ta dziewczyna całowała się z jednym, potem z drugim, potem z trzecim biegała za rękę, a on za nimi... Wczoraj pierwszy raz od dłuższego czasu pisalismy szczerze... Przyznał się że wtedy co niby pojechał do kumpla to faktycznie był z nią i wtedy się z nią całował:( , ale że jest tez w tym moja wina, bo wczesniej go niby olewalam (choć ja tak nie sadze) on twierdzi ze potrzebuje czasu, żeby się zastanowić... Ja leże w łóżku z zapaleniem płuc, pewnie jakąś depresją i złamanym sercem, nie radze sobie, co mam robić?!

Odnośnik do komentarza

Witaj zalamana!

Rozumiem, że cierpisz, bo dowiedziałaś się, że Twój chłopak nie był z Tobą szczery. Oszukał Cię, że pojechał do kolegi, gdy tymczasem spotkał się z dziewczyną, z którą się całował. Co z tym fantem zrobić? Przede wszystkim musicie ze sobą szczerze porozmawiać i ustalić, czy jesteście parą. Wydaje mi się, że dla Twojego chłopaka to wcale nie jest takie oczywiste. Możliwe, że on nie chce być w związku. Nie pozwól mu sobą manipulować ani wzbudzać w Tobie poczucia winy. Tobie należy się szacunek. Jeżeli chłopak jest na tyle niezdecydowany, że nie wie, czy być z Tobą, czy całować się z drugą, to zastanów się, czy warto z kimś takim się wiązać. Pozdrawiam i życzę owocnych refleksji!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...