Skocz do zawartości
Forum

Bulimia,klamstwa-czy mozna pomoc?


Gość gajala

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam pomyslu,jak pomoc corce meza.Bo nie umiem zostawic.Jako nastolatka zachorowala na bulimie.Byla w szpitalu,ale wyszla na wlasne zadanie.Rodzice perfekcjonisci. Rzucila szkole. Pracowala i pracuje i potrzebuje tego jak wody.Problem lezy w partnerstwie.Poznaje faceta, ktory jej sie podoba.Zamienia sie w wampa,czy w dziewczynke,czy co on tam preferuje. Wychodzi ze skory zeby go miec. Nie znam tej dziewczyny,ktora widze w tych momentach. Gdy facet juz sie zlapie,gdy np. rzuci zone i dzieci, ona nie widzi juz za bardzo sensu z nim byc.On ja nudzi, okazuje sie nie tym wymarzonym.Zaczyna szukac nowej "ofiary".Nastepuje okres ,gdy jest raz z tym raz tamtym.Obaj wiedza o sobie,bo ona tego nie kryje.A wrecz cieszy ja ta bitwa o nia. Wtedy blyszczy,jest szczesliwa, ze potrafi z facetami robic co chce.Takie sytuacje powtorzyly sie 4 razy (4 panow).Z jej powiesci wynika, ze to oni sa ostatnimi swiniami. Wiem, ze potrafi wpasc w szal.Wiem,ze robila sobie krzywde (wylala wrzatek specjanie na siebie itp.).Nie wiem jak to okielznac.Chcialabym pomodz, nie wiem jak.

Odnośnik do komentarza

gajala, podejrzewam, że problemy córki Twojego męża w relacjach z partnerami mają podłoże psychologiczne. Wspomniałaś o bulimii, o tym, że dziewczyna wpada w szał, o autoagresji, o tym, że manipuluje mężczyznami, traktuje ich przedmiotowo, a gdy zdobędzie - porzuca, bo stają się dla niej już nieatrakcyjni. Myślę, że samej będzie Ci trudno pomóc. Najlepiej by było, gdyby dziewczyna skorzystała z pomocy psychoterapeuty, do czego możesz spróbować ją nakłonić. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...